Циліндри Mul-T-Lock VIP
із захистом від копіювання ключів

Mul-T-Lock VIP — технологія, спрямована на запобігання несанкціонованого виготовлення дублікатів ключів на стадії монтажу нового замка, коли ключі знаходяться в руках сторонніх осіб. Технологія VIP використовується тільки в моделях MT5+, Interactive+, Classic, 7x7.

Принцип роботи технології VIP

Циліндри Mul-T-Lock з технологією VIP дозволяють виконувати разове перекодування (зміну секретного коду) — в цій можливості полягає їх відмінність від звичайних циліндрів.

Циліндрові механізми Mul-T-Lock VIP комплектуються особливим набором ключів — два з них є монтажними, інші три — ключами користувачів. Перекодування циліндра здійснюється ключами користувача — одним з них потрібно відкрити і закрити циліндр (якщо циліндровий механізм двосторонній, то виконати дію потрібно з обох сторін).

Циліндри з технологією VIP доцільно використовувати на стадії будівництва будинку, при заїзді в нову квартиру, де передбачається наймати робітників для ремонту. Один з монтажних ключів дається робітникам, другий залишається у власника приміщення. Після завершення всіх робіт власник перекодовує циліндр і монтажний ключ робочих (і його дублікати) замок не відкриють.

Окрім циліндра і ключів в комплектацію також входить картка власника циліндра. Пред'явивши її в сервіс-центрі, ви зможете замовити дублікати ключів.

Відкрити меню розділу