Циліндри Mul-T-Lock CLIQ в Одесі

Безкоштовна доставка по місту та Україні!

Технологія CLIQ забезпечує електронно-механічне керування циліндровими механізмами, використовуваними поодиноко, в групах, або об'єднаними в системи керування доступом. Технологія розроблена фінською компанією Abloy, що займає одне з провідних місць в світі по виробництву циліндрів, замків і систем контролю доступу, і відповідає стандарту високої безпеки High Security.

Робота CLIQ (вимовляється як «клік») ґрунтується на взаємодії ключа і циліндра двома способами — механічним, звичним нам всім, і електронним. Циліндр і ключ оснащені мікропроцесорними чіпами, які отримують живлення від літієвого елемента, розміщеного в ключі. При вході ключа в циліндр відбувається потрійна перевірка — механічний секретний візерунок ключа повинен співпасти з секретним кодом циліндра, електронним способом відбувається «прошита» виробником первинна перевірка, потім відбувається ідентифікація ключа і визначення його прав доступу. При цьому є важливий момент: при збігу механічного кодування ключ CLIQ може відкрити звичайний циліндр без чипа, а ось звичайний ключ без чипа при тому ж механічному збігу коду циліндр CLIQ не відчинить.

Опис циліндрів і ключів Mul-T-Lock Interactive Plus CLIQ

Технологія CLIQ може використовуватися в циліндрах Abloy і Mul-T-Lock, що є підрозділом Abloy. Однією з найбільш вдалих моделей, що має відмінне ставлення якості до ціни, є Mul-T-Lock Interactive Plus (Interactive+). Опис Interactive+ ми наводити не будемо — він вже є на нашому сайті, пройшовши за посиланням, ви зможете ознайомитися з ним. Зазначимо лише, що циліндр надійний, має відмінну стійкість до інтелектуальних методик зламу, а оснащені технологією CLIQ моделі Interactive+ націлені на використання в побутовому секторі.

Циліндри Mul-T-Lock Interactive Plus CLIQ

Крім механічної системи кодування в циліндр вмонтовані мікросхема і пристрій блокування на базі мініатюрного електромотора. Для відмикання циліндра необхідно, щоб співпали механічні коди ключа і циліндра, і у ключа був доступ на електронному рівні — циліндр (циліндри групи) містить список авторизації — перелік ключів, які мають право його відкривати. Сторонній ключ CLIQ не пройде авторизацію в циліндрі та замок не відкриє.

При вході ключа в циліндр, батарея через контакти ключа подає живлення в мікропроцесор циліндра. Після закодованого обміну даними між ключем і циліндром при дозволеному доступі мікропроцесор посилає сигнал на мікромотор, який знімає блокування ротора (плуга) циліндра. У разі збігу механічного коду ключ матиме можливість повороту. Обмін інформацією відбувається через контакти ключа і циліндра, тому вловити його приладами не можна, дані зашифровані алгоритмом 3 DES (Triple DES).

Циліндри можуть бути різної розмірності та типу — «ключ-ключ» або «ключ-вертушка». Циліндри «ключ-ключ» можуть бути оснащені технологією CLIQ тільки з одного боку.

Ключі Mul-T-Lock CLIQ

В ключах CLIQ міститься джерело живлення — звичайний елемент CR 2032. Виробник гарантує його роботу протягом 2 років або 20000 циклів (у приватному використанні елемент повинен працювати 3-4 роки). Ключі оснащені світловою індикацією, яка інформує користувача про надання або відмову в доступі та низькому рівні батареї.

Для відкриття ключем циліндра він повинен бути в списку авторизації циліндра і мати доступ (дозвіл) до відкриття. Ключ, що знаходиться в списку, але не має доступу, циліндр не відчинить.

В ключах можна встановлювати графік доступу — до 32 часових відрізків. У своєму контрольному журналі подій ключі фіксують успішні відкриття, спроби відкриття неавторизованих циліндрів або поза встановленим розкладом. Журнал подій може бути зчитан на спеціальному пристрої і переданий власнику циліндра.

Циліндри та ключі з технологією CLIQ забезпечують дуже високий рівень безпеки — для відкриття циліндра, повторимося, необхідно:

Циліндри Mul-T-Lock Interactive Plus, як уже говорилося, досить надійні. Наявність технології CLIQ перетворює їх практично на неприступну фортецю, якщо вести мову про інтелектуальні методики розкриття циліндрів, а також дає можливість управляти доступом на більш гнучкому рівні.

Циліндри та ключі CLIQ зазвичай об'єднані в групи і у кожного елемента є свій доступ і свій розклад. Стосовно, скажімо, до котеджу, схема може такою: двірник може входити тільки у двір в ранковий і вечірній час, садівник — тільки у двір і оранжерею вранці, водій — тільки в гараж, але цілодобово, і т. ін. Господар і домочадці мають цілодобовий доступ в усі приміщення.

Програмування та обслуговування ключів і циліндрів CLIQ

Всі операції з програмування, налаштування ключів і циліндрів здійснюються на спеціальних пристроях і програмному забезпеченні. Операції виконуються в Київі, в центральному сервісному центрі компанії Abloy. Нагадаємо, що наш магазин є офіційним представником компанії Abloy в Одесі.

Перепрограмування циліндра потрібно при втраті або крадіжці ключа. В цьому разі його доведеться зняти і відправити в Київ. Зняти циліндр зможуть співробітники нашого сервіс-центру, а вся операція перекодування займає близько чотирьох днів. Такий ж час потрібен для виготовлення додаткового ключа, а ось отримати на свою поштову адресу відомості з журналу ключа ви зможете скоріше — вам потрібно зайти до нас з картою власника циліндра і ключем, якщо потрібна статистика журналу.

Замовлення і комплектація

Комплектація залежить від замови. У будь-якому разі в комплект входить циліндр (група циліндрів) і необхідна кількість ключів з потрібними правами доступу і розкладом. У комплект також входить картка власника циліндра, в якій міститься інформація про його кодування.

Перед замовою слід визначитися з розмірами циліндрів, кількістю циліндрів і ключів, виконанням циліндрів («ключ-ключ», «ключ-вертушка»), а також графіком доступу ключів. Слід пам'ятати, що ключі CLIQ можуть відкривати звичайні, механічні циліндри, а також те, що циліндри «ключ-ключ» можуть бути оснащені технологією CLIQ тільки з одного боку.

Установка циліндрів CLIQ

Встановити циліндри CLIQ в Одесі та деяких прилеглих районах Одеської області зможуть фахівці нашого сервісного центру. Переробки замків не потрібно — циліндри CLIQ монтуються як звичайні механізми.

Магазин «Добрий Дім» — циліндрові механізми,
лічінікі та вставки Mul-T-Lock CLIQ в Одесі

Відкрити меню розділу