Циліндри Mauer в Одесі

Компанія «MAUER Locking System» (Болгарія-Голландія-Німеччина) з 1990 року виробляє і постачає на європейський ринок циліндрові механізми, замки, ручки та сейфи. Якість продукції перевіряється в сертифікованих лабораторіях по всій Європі, наприклад, SKG в Голландії, MABISZ в Угорщині, VdS в Німеччині, ГОСТ в Росії. Весь виробничий процес контролюється Системою контролю якості ISO 9001:2000.

Циліндр підвищеної надійності Mauer MLS серії Red Line

Нововведення серії Red Line полягає в тому, що в певному місці штучно послаблюється корпус циліндра (червона лінія по периметру його перетину). При спробі зламу, циліндр ламається саме в цьому місці, а не посередині.

Злам
звичайного циліндра
Злам
циліндра Red Line™

Захопити циліндр інструментом для його вилучення після цього вже неможливо, проте захист від бампінга і висвердлювання зберігається, а циліндр можливо відкрити своїм ключем.

Характеристики циліндра Mauer MLS Red Line

Якщо вам не підійшли циліндри «Mauer», ви можете купити в Одесі циліндр іншого виробника — у нас широкий вибір личинок різних брендів. А майстри нашого сервіс-центру поміняють старий циліндр на новий і вам не доведеться шукати фахівця для цієї мети.

Відкрити меню розділу