Напівциліндри EVVA 3KS Plus
(ЕВВА 3КС, ЕВВА 3КС) в Одесі

Безкоштовна доставка по Одесі та Україні!

Австрійські циліндрові механізми (серцевини, личинки, вставки) EVVA 3KS (3KS Plus) заслужено вважаються одними з найбільш стійких личинок світу. Їх виготовлення та збирання здійснюються на заводі у Відні, не виходячи за межі підприємства.

Магазин «Добрий дім» є офіційним дистриб'ютором EVVA в Одесі та Україні — наші фахівці в складі київської компанії «Клавис» їздили на завод в Австрію, де здали всі нормативи, передбачені стандартами підприємства, а також отримали сертифікат, що підтверджує наші повноваження.

Про напівциліндри EVVA 3KS

Напівциліндри, крім різних точок побутового призначення, можуть використовуватися в промислових морозильних камерах, холодильниках, а також електроролетах та інших місцях, де потрібен односторонній доступ.

Напівциліндри є модифікацією звичайних повнорозмірних циліндрових механізмів. З пристроєм їх секретної частини і повним технічним описом ви зможете ознайомитися на сторінці нашого сайту, присвяченій циліндрам EVVA з технологією 3KS.

Напівциліндри 3KS plus

На відміну від повнорозмірних личинок EVVA, в напівциліндрах є можливість зміни кута нахилу кулачка — доступно сім різних положень. Зміна кута здійснюється самостійно за допомогою натискання фіксатора і установки кулачка в потрібний кут.

Розмірність полуцилиндров (відстань від осьового кріпильного отвора до торця механізму) можлива в трьох варіантах — 32, 37 і 42 мм. Доступні колірні рішення — матовий хром.

Про комплектацію та копіювання ключів

Напівциліндри комплектується п'ятьма ключами. Для виготовлення дублікатів слід звернутися до сертифікованого сервіс-центру, подібного до нашого, і пред'явити один з ключів.

Нагадаємо, що фахівці нашого сервісного центру можуть виконати заміну і установку циліндра в будь-якому районі Одеси.


Магазин «Добрий дім» —
півциліндри ЕФФА 3КС (Ефа 3КС), ЕВВА 3КС (ЕВА 3КС), ЕВВА 3КС (ЕВА 3КС) в Одесі

Відкрити меню розділу