Циліндрові механізми Abus Bravus 4000 Compact в Одесі (німецьке виробництво)

Безкоштовна доставка по місту та Україні!

Німецькій компанії Abus належать кілька заводів в Китаї і Німеччині. Китайські варіанти циліндрів є в Україні та Одесі зокрема, вони доступні в інтернеті за $10-15, торгових центрах і заслужили репутацію середнячків, що є правдою. Циліндрів німецького виготовлення до поточного моменту в Україні не було, вони поширювалися тільки в Європі. Це перше входження висококласних личинок компанії Abus в Україну і наш магазин є офіційним продавцем циліндрів Bravus в Одесі та інших регіонах України.

Циліндри, виготовлені в Німеччині, не мають нічого спільного з китайськими варіантами, вони мають високу зламостійкість і сертифіковані європейськими стандартами, що регламентують стійкість механізмів до різних видів зламу — це відмінні циліндри середнього класу топового сегмента. Bravus 4000 німецького виробництва випускаються досить тривалий час, за який заслужили в Європі репутацію якісного і надійного в роботі механізму.

Ми отримуємо циліндри безпосередньо з заводу в Німеччині.
Купуючи їх у нас, ви без посередників отримаєте гарантовано оригінальний товар

КУПИТИ ABUS BRAVUS В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

Всі пропоновані нами циліндри Abus оснащені набором ключів з нашим логотипом, відштампованим на заводі в Німеччині на нашу замову.

Технічний опис циліндра Abus Bravus 4000 PRO (MX PRO)

Моделі Abus можуть мати різне позначення, що полягає в літерах в кінці назви механізму. Моделі PRO відрізняються від звичайних наявністю захисних твердосплавних елементів ротора (плага), що ускладнюють його висвердлювання і виривання за допомогою саморізів; маркування MX означає, що циліндр модулярний — такі моделі оснащені потужною скобою-каркасом, що дозволяє збирати циліндр потрібної довжини за модульною системою, а також служить захисним елементом, що утрудняє злам, виривання і висвердлювання циліндра.

Циліндр забезпечує високий рівень безпеки, підтверджений тестами і випробуваннями стандартів DIN EN1303 і DIN 18252. Високий ступінь захисту також підтверджений авторитетною голландською лабораторією сертифікації SKG — моделі MX PRO мають 3-й, найвищий клас (3 зірки). Контроль якості виробництва відповідає вимогам стандарту ISO9001. Механізм розроблявся для використання в приватних, комерційних і громадських приміщеннях.

Abus Bravus 4000 MX PRO

Звернемо вашу увагу, що Abus випускає циліндри в замовному порядку (кастомна збірка). Це означає, що модель Bravus 4000 на інших сайтах може мати інші параметри та опис, і це не буде помилкою. Ми замовляли модифікацію, намагаючись отримати якісний механізм — пропоновані личинки забезпечують практично максимальний рівень зламостійкості в лінійці Bravus. Тому всі описи цього матеріалу стосуються саме наших циліндрів. Якщо вам потрібна зламостійкіша личинка, то ми можемо запропонувати інші циліндри, ціна яких буде більшою мірою відповідати надаваємому захисту.

Ключ і циліндри Bravus 4000 PRO

Протистояння інтелектуальному зламу

Безпека циліндра грунтується на 15 пінах, які здійснюють розпізнавання ключа в трьох площинах — це 6 активних пінів, 5 пінів слайдерів (взаємодіючих з особливою хвильовою нарізкою ключа) і 4 пасивних піна контролю профілю ключа, розташованих у верхній частині ротора. Заключним елементом секретності є запатентована система інтелектуального розпізнавання ключа Intellitec System, захищена патентом до 2030 року. Вона виконана у вигляді спеціального елемента ротора, що взаємодіє з інтерактивним елементом на кінці ключа — таким чином циліндр розпізнає свій ключ, і при кожному повороті на 360 градусів перевірка здійснюється заново.

Повніше розуміння роботи секретної частини циліндра дадуть ескізи і відеоматеріал.

Сукупність усіх технологій і рішень, як зрозуміло з опису, забезпечує вельми високий рівень протистояння різним видам розкриття маніпуляційними способами, найвідомішими з яких є робота відмичками та бампінг.

Окремо слід сказати кілька слів про відеоматеріали в мережі інтернет, де циліндр Bravus розкривається за кілька хвилин. Такі ж матеріали можна знайти про будь-який циліндр будь-якого виробника. Мета цих фейкових «оглядів» очевидна — ведеться жорстока війна виробників циліндрів, в якій подібні матеріали лише один із засобів просування своєї продукції методом декласування продукції конкурента будь-яким способом. Циліндри Bravus 400 були розібрані, ретельно вивчені та перевірені фахівцями нашого сервіс-центру, що підтвердило їх високу зламостійкість і відповідність вищезазначеним стандартам. Власне, це звичайна практика нашого магазину, так перевіряються всі без винятку нові циліндри, пропоновані нам виробниками. Повірте, деякі з пропозицій відхиляються.

Протистояння силовому зламу

Розташування циліндра робить його доступним до силових дій: торець — це слабке місце всіх без винятку циліндрів незалежно від виробника.

Bravus 4000 PRO оснащений захистом від багатьох вандальних впливів. Оскільки корпус латунний, то протистояння висвердлюванню досягається стандартним способом — твердосплавними елементами, що захищають ключові місця ротора і корпусу циліндра. Твердосплавна скоба, розміщена в роторі, служить також захистом від виривання за допомогою саморіза — вкрутити його в ключову щілину проблематично. Захистом від розриву і зламу служить міцна сталева вставка (в циліндрах з маркуванням MX), яка є також каркасом, що з'єднує половинки циліндра. Такі циліндри також оснащені додатковими твердосплавними заглушками, що захищають корпус від висвердлювання — їх зовнішня поверхня має округлу форму, яка веде свердло вбік.

Захистом від вибивання служить кулачок, розташований під кутом — це стандартне рішення всіх виробників, але повноцінним захистом цей підхід все ж назвати не можна — його може дати тільки правильно встановлена захисна фурнітура. Це правило стосується усіх, навіть найдорожчих циліндрів.

Зведені характеристики циліндрового механізму Абус Бравус 4000

Захист і копіювання ключів

Bravus 4000 оснащений найвищим рівнем захисту від несанкціонованого копіювання ключів — їх заготовки не поширюються, а виготовлення дублікатів здійснюється на заводі в Німеччині, після пред'явлення в нашому сервісному центрі картки власника циліндра. Ключі мають складний профіль і реверсивні — їх можна вставляти в циліндр будь-якою стороною. Звернемо вашу увагу, що на ключах є наш логотип — його штампують безпосередньо на виробництві в Німеччині на нашу замову.

Комплектація

В комплектацію входить сам циліндр, картка власника з секретним кодом механізму, 5 ключів і кріпильний гвинт.


Нагадуємо, що майстри нашого сервісного центру можуть доставити, встановити або замінити циліндр в будь-якому районі Одеси.

Циліндри, личинки, вставки і серцевини Abus Bravus 4000 PRO (Абус Бравус ПРО) в Одесі

Відкрити меню розділу