Чим замінити замок «Ельбор»

Нашим консультантам часом задають питання про заміну замка «Ельбор» — чи можна його замінити іншим замком без переробки двері. І, звичайно ж, крім збігу розмірів і монтажних отворів новий замок повинен бути більш надійним. Заміна є — «Київський» замок вітчизняного виробництва відповідає всім перерахованим вище вимогам. Це не просто заміна, а дуже якісна заміна замка «Ельбор».

Дивитися розміри і креслення замка «Київський»

Київський замок — заміна замка «Ельбор»

Розміри і кріплення «Київського» замка збігаються з «Ельбором», тому монтажні роботи по заміні не викличуть труднощів навіть у пересічних обивателів.

При розробці «Київського» замка особлива увага приділялася підвищенню надійності та зламостійкості. Була поставлена мета зробити не просто заміну, а якісну заміну «Ельбору» та іншим подібним замкам. І мета, потрібно сказати, була досягнута — «Київський» замок повністю зроблений зі сталі (немає жодної силумінової деталі), має зварений корпус (а не скріплений гвинтами) і оснащений жорсткими пружинами, безпосередньо впливаюими на зламостійкість замка. Товщина пружин — 1,8 мм (майже в 2 рази вище, ніж у інших замків) і особливий кут вигину дуже ускладнюють спроби розкриття. «Київський» замок має і самі товсті сугальди — 1,2 мм.

Якісна механіка, деталі зі сталі та шпоночної сталі, приварена торцева планка вирізняють «Київський» замок з інших замків-аналогів. З обох боків оцинкованого корпусу приварені загартовані пластини, що запобігають висвердлюванню, а конструкція сугальд не дозволяє розкрити замок методом згортання. І нарешті, замок комплектується якісними ключами зі сталі, які буде служити довгі роки.

За зламостійкістю «Київський» замок перевершує усі свої аналоги. Його тестували досвідчені фахівці з відкриття, і їх резюме після проведених спроб зламу було беззаперечним: в своєму класі «Київський» замок — самий зламостійкий.

Таким чином, якщо у вас виникла необхідність замінити замок «Ельбор», то ми радимо звернути пильну увагу на «Київський» замок — це дійсно якісна заміна не тільки «Ельбору», а й «Вірменському», «Класу» та іншим подібним моделям замків.

Відкрити меню розділу