Чим замінити сугальдний замок «Клас» (Class)

Багато споживачів запитують: «Яким замком можна замінити сугальдний замок Class». Водночас мається на увазі адекватна заміна, яка не поступається за надійністю і зламостійкістю. Сугальдний замок «Київський» повністю відповідає зазначеним вище вимогам. До того ж його кріпильні отвори повністю збігаються з отворами замка «Class». Збігаються також розташування отворів під ключ і зовнішні розміри, що перетворює заміну замка «Class» до відкручування і закручування декількох гвинтів і шурупів.

Київський замок — аналог замка Class (Клас)

Дивитися розміри і креслення замка «Київський»

На ескізах ви можете отримати креслення і розміри Київського замка. При розробці цієї моделі велика увага приділялася посиленню надійності та зламостійкості. Через це «Київський» замок оснащений дуже жорсткими пружинами, товщиною 1,8 мм. Таке рішення значно ускладнює можливість розкриття «Київського» замка відмичками. А особливий кут загину поворотної пружини робить її стійкою до зносу. Зламостійкість також підвищують приварені до обох боків корпусу загартовані пластини і використання в механізмі замка тільки сталевих деталей. Пластини захищають секретну частину «Київського» замка від висвердлювання, а особлива форма сугальд не дасть розкрити замок шляхом згортання.

Вдала конструкція замка і виконання — сталеві деталі в сукупності з якісною механікою, оцинкованим звареним корпусом — вирізнили цю модель з ряду сугальдних замків-аналогів не тільки виробників СНД, але й моделей світових брендів. Зазначимо також, що замок комплектується якісними сталевими ключами.

За зламостійкістю «Київський» замок перевершує усі свої аналоги. Його тестували досвідчені фахівці з відкриття, і їх резюме після проведених спроб зламу було беззаперечним: в своєму класі «Київський» замок — самий зламостійкий.

Якщо ви не знаєте, чим замінити замок Class, то зверніть увагу на вищеописану модель — це дійсно відмінна заміна не тільки замку «Class», а й «Ельбору», «Вірменському» та іншим подібним моделям.

Відкрити меню розділу