Чи можна міняти вікна взимку

Ремонт — річ своєрідна і часом непередбачувана. Зрозуміло, що роботи краще робити в теплу пору, але ремонту властиво затягуватися у часі, і затягуватися надовго. І коли підійшла черга заміни віконного блоку, на вулиці може йти сніг. Так чи можна ставити вікна взимку?

Відповімо відразу — можна, і нічого страшного не трапиться. По-перше, процес заміни триває недовго — в середньому до години, якщо змінюється балконний блок, якщо тільки вікно, то вистачає 30 хвилин. За цей час квартира може лише трохи охолонути — це єдиний неприємний ефект зимової установки (влітку налітають мухи, що теж не досить приємно).

Єдиний фактор, який потрібно враховувати монтажникам — це температура навколишнього середовища. Якщо дуже холодно і на вулиці нижче -20 градусів, то повинна використовуватися всесезонна піна, стійка для низьких температур. Але навряд чи вона знадобиться при заміні пластикових вікон в Одесі — дійсно сильні морози в нашому місті є рідкістю, тому установка завжди проходить в штатному режимі: у майстрів нашого магазину не було жодної проблеми при зимової установці.

Меню розділу вікон