Як працює енергозберігаюче скло. Завмер тепловізором

Відомо, що енергозберігаюче скло володіє більшою ефективністю, ніж звичайне. Краще уявлення про цю особливість дасть завмер тепловтрат, проведений тепловізором.

В якості експерименту був обраний приватний будинок, в якому потрібно було зробити тотальну заміну металопластикових вікон. Після проведення робіт будинок ще раз був оглянутий через тепловізор при тієї ж температурі навколишнього середовища.

Різниця до і після заміни склопакетів очевидна — червоні зони, які означають високі тепловтрати, практично відсутні. Відзначимо, що при склінні будинку використовувалися I-стекла (I-glass), як найбільш енергозберігаючі.

Таким чином можна відразу визначити, де встановлене енергозберігаюче скло, а де звичайне. На фото наведен знімок багатоповерхового будинку.

Коментарі, як то кажуть, зайві — звичайні склопакети характеризуються високим рівнем тепловтрат. Цікавий також стик між стінами з досить великими тепловтратами.


Інформацію для роздумів ми надали, але хочемо зазначити, що якщо приміщення не опалюється, то ефект від використання енергозберігаючого скла буде мінімальним.

Меню розділу вікон