Шановний відвідувач! Сайт знаходиться в стадії додавання української мови, яка з'явиться найближчим часом. Вибачаємося за доставлені незручності.

Особливості дитячих замків металопластикових вікон

Дитяча цікавість служить запорукою розвитку дитини. Але відкрите вікно, розташоване навіть на першому поверсі, і допитливість дитини — комбінація дуже небезпечна. Рішенням проблеми є дитячі замки.

Замки такого типу переважно бувають двох видів — суміщені з дверною ручкою, та моделі, які встановлюються окремо. Функції у них однакові, обидва комплектуються ключами, але від конструкції безпосередньо залежить зручність користування.

Дитячі замки з ручкою

Як зрозуміло з назви, замки такого типу розміщені в корпусі ручки. Їх перевагою є повна сумісність зі звичайними ручками металопластикових вікон. У ваших дітей небезпечний період — купили ручку з замком, встановили, забули. Діти підросли — провели зворотну заміну, і справі кінець.

ручка з дитячим замком

Заміна легка, все зводиться до відкручування і закручування двох кріпильних гвинтів. Виникає єдине закономірне питання — а навіщо міняти ручки другий раз? В цьому і криється невеликий підступ, пов'язаний з незручністю користування.

Недоліком суміщених з ручками замків однозначно можна назвати необхідність використання ключа для здійснювання будь-якої дії зі стулкою, навіть для відкидання. Погодьтеся, незручно — ключ потрібно носити з собою, його можна кудись засунути, що не може не дратувати і т. д. Від усього цього вас позбавлять замки, монтовані окремо.

Дитячі замки з окремою установкою

Замки цього виду встановлюються в нижній частині вікна — зазвичай сам замок кріпиться до стулки, відповідна частина — до рами. Замки з окремою установкою коштують дешевше і дають більше свободи — оскільки замок знаходиться внизу стулки, то він дозволяє здійснюти її відкидання без використання ключа. Дитина не зможе випасти із замкненого вікна, але провітрювати його можна — як кажуть у нас в Одесі, що ще потрібно? На жаль, певні неприємні особливості є і у цих замків.

встановлений дитячий замок

Як ви вже мабуть здогадалися, мова йде про монтаж. По-перше, його потрібно зробити. Нічого складного, за винятком прояви акуратності та необхідністі правильної розмітки, в ньому немає — потрібно лише загнати чотири саморіза. Другий фактор важливіший — замки швидше за все доведеться залишити назавжди — якщо їх зняти, розкриються отвори в рамі.


Якщо у вас маленькі діти, то установка замків є нагальною потребою. Вибір з вищеописаних варіантів належить робити вам, обидва вони мають право на існування і активно використовуються у всьому світі.