Особливості дитячих замків металопластикових вікон

Дитяча цікавість служить запорукою розвитку дитини. Але відкрите вікно, розташоване навіть на першому поверсі, і допитливість дитини — комбінація дуже небезпечна. Рішенням проблеми є дитячі замки.

Замки такого типу переважно бувають двох видів — суміщені з дверною ручкою, та моделі, які встановлюються окремо. Функції у них однакові, обидва комплектуються ключами, але від конструкції безпосередньо залежить зручність користування.

Дитячі замки з ручкою

Як зрозуміло з назви, замки такого типу розміщені в корпусі ручки. Їх перевагою є повна сумісність зі звичайними ручками металопластикових вікон. У ваших дітей небезпечний період — купили ручку з замком, встановили, забули. Діти підросли — провели зворотну заміну, і справі кінець.

Заміна легка, все зводиться до відкручування і закручування двох кріпильних гвинтів. Виникає єдине закономірне питання — а навіщо міняти ручки другий раз? В цьому і криється невеликий підступ, пов'язаний з незручністю користування.

Недоліком суміщених з ручками замків однозначно можна назвати необхідність використання ключа для здійснювання будь-якої дії зі стулкою, навіть для відкидання. Погодьтеся, незручно — ключ потрібно носити з собою, його можна кудись засунути, що не може не дратувати і т. д. Від усього цього вас позбавлять замки, монтовані окремо.

Дитячі замки з окремою установкою

Замки цього виду встановлюються в нижній частині вікна — зазвичай сам замок кріпиться до стулки, відповідна частина — до рами. Замки з окремою установкою коштують дешевше і дають більше свободи — оскільки замок знаходиться внизу стулки, то він дозволяє здійснюти її відкидання без використання ключа. Дитина не зможе випасти із замкненого вікна, але провітрювати його можна — як кажуть у нас в Одесі, що ще потрібно? На жаль, певні неприємні особливості є і у цих замків.

Як ви вже мабуть здогадалися, мова йде про монтаж. По-перше, його потрібно зробити. Нічого складного, за винятком прояви акуратності та необхідністі правильної розмітки, в ньому немає — потрібно лише загнати чотири саморіза. Другий фактор важливіший — замки швидше за все доведеться залишити назавжди — якщо їх зняти, розкриються отвори в рамі.


Якщо у вас маленькі діти, то установка замків є нагальною потребою. Вибір з вищеописаних варіантів належить робити вам, обидва вони мають право на існування і активно використовуються у всьому світі.

Меню розділу вікон