Фурнітуру якого бренду вибрати для пластикових вікон

Значення якісної фурнітури в металопластикових вікнах перебільшити важко — досить незначної неполадки у вигляді ручки, що повертається не до кінця, або нещільно закриваємої стулки, щоб зрозуміти це. Надійна роботи фурнітури, крім зручності, забезпечить також і збереження тепла в будинку — якщо гумові контури стулок або балконних дверей не будуть добре витискуватися, то про теплозбереження залишиться тільки мріяти.

Поворотно-відкидна фурнітура є досить складним механізмом з безліччю деталей. Як будь-який механізм, вона може виготовлятися з високою якістю, а може й ні — все залежить від бренду, країни-виробника, вартості та інших факторів. Через це має сенс ознайомитися з брендами різних цінових категорій, фурнітура яких буде працювати довго і безвідмовно.

Maco (Австрія)

Фурнітуру цього австрійського виробника без жодних натяжок можна назвати однією з кращих. Бренд дуже відомий в Україні та нашому місті — якщо вести мову про топові металопластикові вікна Одеси, то Maco можна назвати беззаперечним лідером.

Фурнітура Maco виготовляється з якісної сталі на території Австрії (заводи в Трібене і Зальцбурзі). Крім надійності в роботі, фурнітура Maco відома своїм тришаровим покриттям (один з шарів восковий, наноситься на молекулярному рівні), що забезпечує відмінний антикорозійний захист.

Winkhaus (Німеччина)

Ще один відомий бренд, що пропонує якісну і надійну фурнітуру. Як і Maco, виробник вельми популярний в Одесі через більш доступні ціни та високу надійность в роботі.

Про німецьку якість можна говорити нескінченно — продукція Winkhaus цілком відповідає цьому поняттю. Компанія пропонує досить велику кількість моделей віконної поворотно-відкидної фурнітури, з яких найпоширеною є activPilot.

Roto (Німеччина)

Другий німецький виробник, якого можна порівняти з Maco — досить сказати, що саме засновник цієї компанії в середині минулого століття винайшов першу в світі поворотно-відкидну конструкцію, придатну до комерційного використання (управлялася трьома ручками).

Якість і надійність фурнітури Roto знаходиться на вельми високому рівні, так само як і покриття — хромування тривалентним хромом і додаткове лакування дають відмінний захист від впливу вологи і появи корозії. При всіх своїх якостях Roto не так відомий бренд в Одесі, як Maco або Winkhaus.

Vorne (Туреччина)

Фурнітура Vorne відноситься до продукції другого ешелону. Її цілком можна назвати гідним рішенням для своєї ціни, але не можна порівняти в усіх відношеннях з вищепереліченими європейськими брендами. Загалом, таке визначення можна застосувати до всіх турецьких виробників як віконної фурнітури, так і рішень для дверей — циліндрових механізмів, дверних замків — продукція непогана, але до рівня світових брендів не дотягує.

Axor (Україна)

Axor спеціалізується на виробництві віконно-дверної фурнітури, один з основних заводів розташований в Дніпрі.

У пропонованій заводом фурнітури є все — доступна ціна і якість, як мінімум відповідна Vorne та іншим турецьким виробникам. У неї немає тільки популярності — сегмент фурнітури дуже інерційний через те, що для оцінки надійності роботи потрібно щонайменше років п'ять. Цей термін з моменту відкриття заводу вже пройшов і Axor поступово займає свою нішу — цією фурнітурою комплектує свої вікна один з провідних заводів України Steko.

Поворотно-відкидну фурнітуру можна назвати тією частиною віконної конструкції, на якій не варто заощаджувати. Але завжди бувають місця та випадки, де топові рішення не потрібні або неможливі через обмеження бюджету. Сподіваємося, цей невеличкий матеріал допоможе вам у виборі потрібної комплектації.

Меню розділу вікон