Розділ допомоги при виборі металопластикових вікон

Існує велика кількість профілів, склопакетів і фурнітури. У кожного найменування є свої особливості і характеристики. Для установників металопластикових конструкцій секретів немає, але у звичайних жителів Одеси питань виникає дуже багато. Матеріали цього розділу дадуть відповідь на деякі з них, полегшивши ваш вибір, або дадуть напрямок пошуку.

Загальна конструкція вікон з металопластику

Не можна сказати, що вікна мають надто складну конструкцію. Проте знайомий з нею далеко не кожен, а з деякими термінами і поготів. Цей матеріал дасть вам знання, з якими ви зможете вільно спілкуватися в віконних магазинах, задаючи потрібні питання, і розуміючи відповіді.

Особливості склопакетів та їх конструкція. Який склопакет найтепліший

Одним з найважливіших компонентів віконної конструкції в плані забезпечення теплостійкості є склопакет — його площа найбільша. Склопакети бувають різних видів, вартість їх різна, тому має сенс ознайомитися з цим компонентом.

Види скла пластикових вікон

Склопакет значною мірою визначає теплостійкість всієї конструкції. Але його особливості в свою чергу залежать від скла — саме воно визначає, буде склопакет теплим, або звичайним.

Як працює енергозберігаюче скло. Завмер тепловізором

Відомо, що енергозберігаюче скло володіє більшою ефективністю, ніж звичайне. Краще уявлення про цю особливість дасть завмер тепловтрат, проведений тепловізором.

Як доглядати за вікнами з пластика

Віконну конструкцію час від часу потрібно очищати від забруднень та пилу, що проникає в фурнітуру стулок. І якщо сам пластик миється легко і весело, то з фурнітурою доведеться повозитися — крім очищення, вона потребує змащення.

Як і чим змащувати фурнітуру пластикових вікон

Як будь-яка механіка, фурнітура пластикових конструкцій потребує регулярного змащування. Питання стоїть так — чим можна, а чим не можна змащувати цю фурнітуру.

Про збірку металопластикових вікон

Купуючи вікна з металопластику, майже усі насамперед звертають увагу на різні комплектуючі — склопакет, профіль, фурнітуру. Але є більш важливий момент — якість збірки, про яку згадують, коли з віконною конструкцією починаються проблеми.

Якими способами зламують вікна в Одесі

Вікна є найбільш уразливою ланкою — розбивши скло, зловмисник може потрапити в приміщення. Але спосіб цей досить гучний, і тому не все так просто — значна кількість вікон розкривається зовсім іншими методами.

Особливості триплексного скла. Як влаштовано триплексне скло

Найшвидший та найпростіший спосіб проникнути в приміщення — розбити скло. Але не у випадку з триплексним склом — багатошарові армовані рішення здатні надовго затримати грабіжника, озброєного навіть важким ударним інструментом.

Що дає заповнення склопакетів аргоном

Одна з найважливіших характеристик склопакету — збереження тепла приміщення. Підвищується вона різними способами, одним з яких є закачування в камери аргону або інших інертних газів.

Особливості дитячих замків металопластикових вікон

Дитячі замки запобігають всіляким небажаним випадкам, пов'язаних з дитячою цікавістю. Конструкція у них буває різна, і від неї безпосередньо залежить зручність користування.

Як працює і як влаштована протизламна фурнітура вікон з металопластику

Одним з поширених способів зламу металопластикових вікон є віджимання — інструменти для проникнення в житло нехитрі, а сам спосіб не дуже гучний. Захиститися від нього допоможе захисна фурнітура.

Чи можна міняти вікна взимку

Пори року передбачають свої умови, ремонтні роботи свої. Часом вони перетинаються в небажаних місцях. Запитання: чи можна міняти вікна в зимовий час?

Що таке низькоемісійне скло та теплова емісія

Відомо, що енергозберігаюче скло характеризується заощадженням тепла. Але як з'ясувати рівень цього заощадження — як зрозуміти, який тип скла холодніше, а який тепліше?

Що краще — склопакет з двома камерами чи енергозберігаюче скло?

Вибір металопластикових вікон — майже завжди певний компроміс між вартістю та експлуатаційними характеристиками, в першу чергу теплозбереженням. У цьому матеріалі порівнюються два варіанти віконної конструкції.

Як працює мультифункційне скло

Мультифункційне скло — одне з останніх досягнень в сфері енергозбереження. Його особливістю є цілорічна робота — взимку воно зберігає тепло, а влітку його відбивае.

Позначення відкривання вікон на кресленнях

Перед покупкою вікон обов'язково виконується розрахунок вартості. Можна пояснювати продавцям на словах, що вам потрібно, а можна швидко накидати креслення і розіслати його магазинам, чекаючи відповіді.

Як вибрати пластикове вікно для Одеси

Одеса — особливе місто, як в плані менталітету, так і клімату. Зими у нас не дуже холодні, переважно вологі, а це безпосередньо впливає на вибір металопластикових вікон для нашого міста.

Фурнітуру якого бренду вибрати для пластикових вікон

Фурнітура відповідає за надійну і безвідмовну роботу віконної системи, а також за її теплостійкість — без доброго притиску стулок, тепло в будинку затримуватися не буде. Яку ж фурнітуру вибрати для своїх вікон?

Особливості та будова профілю пластикових вікон

Так уж склалося, що при виборі пластикових вікон увагу майже завжди спершу звертають на профіль, хоча є не менш важливі компоненти. У цьому матеріалі ми ознайомимося з будовою профілю, його характеристиками, а також спробуємо поміркувати, чи так важливий вибір профілю.

Меню розділу вікон