Розсувні вікна SWS в Одесі

Вікна поворотного типу з металопластикового профілю використовуються повсюдно — немає сенсу описувати їх гідності, знайомі вони всім. Одним з недоліків таких вікон є наявність необхідного для їх повного відкриття простору. Якщо цей недолік виходить на перший план, то рішенням може стати слайдингова віконна система.

Слайдингові вікна, звані також розсувними, забезпечують компактність та ажурність будь-якій конструкції. Ефективність використання простору є одною з переваг, яка обумовлює область застосування розсувних вікон — це лоджії, балкони, тераси та подібні приміщення.

Конструкція та особливості розсувних вікон SWS

Розсувні системи SWS виготовляються в Одесі на фірмовому європейському обладнанні. Профіль SWS, який використовується в цих системах, виготовлений з металопластику за технологією, розробленою фахівцями австрійської компанії Chemson та німецької IKA. Профіль не містить свинцю і відповідає всім стандартам екологічної безпеки. Теплостійкість і міцність профілю досягаються наявністю внутрішніх камер та металевих підсилюючих елементів.

Стулки вікон і москітної сітки, яка знаходиться всередині приміщення, ковзають по алюмінієвих рейках, фіксація стулок здійснюється в будь-якому місці за допомогою запірного механізму. Особливістю цього механізму і всієї конструкції в цілому є неможливість її зламу шляхом віджиму стулки від рами, що часто роблять зловмисники з вікнами поворотного типу. Можна, звичайно, проникнути в житло, розбивши скло або зламавши раму, але, на відміну від віджиму, це досить гучні способи проникнення в приміщення, які привертають увагу сусідів і перехожих.

Проміжки між стулками захищені щітковими ущільнювачами, що забезпечують тепло- і звукоізоляцію. Ознайомитися з конструкцією та принципом роботи системи допоможуть креслення та ескізи.

З ескізів можна зрозуміти, що розсувні вікна SWS відрізняє простота конструкції — фактично це цілісні рами зі склом та сіткою, що ковзають по рейках. Досить згадати будову поворотних і особливо поворотно-відкидних металопластикових вікон (петлі, запори, ковзаючі конструкції по периметру стулок, безліч регулювань і т. ін.), щоб зрозуміти різницю. А простота конструкції — це запорука надійності: ламатися практично нема чому.

Існує кілька типів рам, елементів, стулок та з'єднувальних частин, що дозволяють вирішувати різні дизайнерські та будівельні завдання, пов'язані зі склінням, і навіть комбінацію розсувних ПВХ-вікон з поворотними.

Переваги розсувних вікон SWS

Особливості розсувних вікон SWS

Наш магазин пропонує скління розсувними вікнами в Одесі з повним циклом від замірів до доставки і установки — вам потрібно лише зателефонувати нам.
Опис, який би якісний він не був, може не дати уявлення про роботу системи, особливо, якщо ви нічого подібного не бачили. Тому при потребі ви зможете ознайомитися і «помацати» систему SWS в нашому павільйоні — для цієї мети у нас встановлений невеликий зразок.

Магазин «Добрий дім» — скління
балконів і лоджій розсувними вікнами SWS в Одесі

Меню розділу вікон