Металопластикові вікна — спецпропозиція в Одесі

При виборі металопластикових вікон критеріями, якими керуються споживачі, є відношення ціни до якості, або тільки ціна. В останньому випадку людині практично все одно, що ставити — аби дешевше.
До чого все це, запитаєте ви? І де спецпропозиція? Будь ласка, ось вона:

Ми є офіційними представниками
виробника металопластикового профілю Veka в Одесі

Через це ціни на вікна з профілю Veka
у нас одні з найнижчих в Одесі

А оскільки цей профіль має відмінне співвідношення якості до ціни, то ви можете отримати якісні вікна за нормальною ціною. Не вважайте це твердження рекламним гаслом та не покидайте сторінку — давайте розберемося, що таке нормальна ціна, і що таке якісні вікна.

Нашим менеджерам по вікнах досить часто доводиться після розрахунку вартості замовлення бачити здивовані обличчя покупців, які, виймаючи папірець з розрахунками іншого магазина, дивуються, що у нас дорожче. «Але ж казали, що у вас найдешевші вікна в Одесі» — таку фразу чути доводиться часто. Потім, після перегляду папірця, настає черга дивуватися нашим менеджерам. Оскільки ми займаємося вікнами з різних профілів, то відмінно орієнтуємося в цінах. І коли на розрахунках іншіх магазинів вартість на вікна з профілів найвідоміших брендів не дотягує ДО СОБІВАРТОСТІ ПРОФІЛЮ, то виникає делікатна ситуація — що нам відповісти клієнту? Тобто вам! Що є явний обман, під брендом одного профілю підсовують інший? Що такого не може бути? Якою б не була відповідь, її приймають за звичайну рекламу. Розуміння ситуації прийде пізніше, взимку, коли з вікнами почнуться проблеми.

В Одесі можна знайти вікна дешевше ніж у нас — це не проблема. До речі, ми не казали, що у нас найдешевші вікна з металопластику у Одесі. Є безліч нонеймових (від англ. No name — безіменний) вікон, невідомо ким зроблених, маючих відмінний зовнішній вигляд, але виготовлених з самого дешевого китайського профілю, часто навіть без металевих вставок. Саме такі вікна ставляться в новобудови — якщо у вас є знайомий будівельник, запитайте у нього, що роблять з цими вікнами новосели? Задайте йому також питання, чому в нових будинках для склінння лоджій та балконів новосели звертаються не до будівельників, а в сторонні фірми. Адже раніше була така практика — будинок готується до здачі, людина вже має на руках ордер, була в квартирі, та замовляла додаткові роботи безпосередньо у майстрів-будівельників: кому перегородку додаткову, а кому і скління балкону, щоб в'їхати в повністю облаштоване житло. І зараз такий метод поширений — замовляють все. Крім вікон!

Відповідь проста: мета установки таких вікон — здати будинок, а не жити в ньому. Ціна подібних вікон переб'є ціну хоч трохи якісних вікон в будь-якому магазині. Тоді повернемося до першого запитання — що важливіше: ціна або відношення ціни до якості. Вам потрібно визначитися і знати, за що викладаються гроші. Ви можете замовити якісні вікна у нас, ви можете замовити їх в іншому місці, але повинні освідомлювати — не буває «Мерседеса» за ціною «Запорожця». Вам не потрібен «Мерседес»? А ми вам і не пропонуємо його: вікна з профілю Veka — це міцний середнячок і є безліч більш значущих імен. Є Aluplast, є KBE, є й інші бренди. Але, повторимося, найкраще ставлення ціни до якості має профіль Veka. Вікна з профілю Veka зарекомендували себе найкращим чином — в останні роки не тільки в Одесі, а й Україні його використовують повсюдно. А оскільки ми є офіційними представниками заводу Veka в Одесі, то у нас на вікна з цього профілю ціни досить демократичні. Все просто.

Виготовлення металопластикових вікон в Одесі, скління балконів, лоджій, павільйонів та інших об'єктів

Меню розділу вікон