Міжкімнатні двері Прованс в Одесі

Міжкімнатні двері серії «Прованс» фабрики «Новий Стиль» виконані в простому класичному стилі з французькими провінційними нотками. Витончену красу без зайвих прикрас виділяють природні відтінки покриття — для цієї серії дизайнери розробили декори, максимально наближені до фактури натурального горіха різних порід. Міжкімнатні двері «Прованс» вдало впишуться в інтер'єри стилів кантрі, лофт, мінімалізм, прованс і середземноморський.

Колекцію «Прованс» складають чотири моделі — Камілла, Канна, Мілла і Тесса. Двері можуть покриватися різними декорами і комплектуватися склом сатинового кольору.

Технічні характеристики

Дверні полотна мають збірну конструкцію, елементами якої в цій серії є стоєві (вертикальні несучі бруси), фільонки і стекла. Збірна конструкція дверного полотна передбачає заміну окремих деталей при пошкодженні. Деталі скріплюються шкантами і клеєм, що забезпечує конструкції міцність і стійкість до механічних навантажень. Фільонки виготовлені з МДФ, стоєві з соснового бруса.

Стандартні розміри полотен (мм)
Ширина Висота Товщина
600/700/800/900 2000 40

При виготовленні дверей використовується безкромочна технологія, при якій кожна деталь окремо покривається облицювальним матеріалом, Для облицювання використовується покриття Ecowood, стійке до механічних впливів. Стекла закріплені по периметру за допомогою силікону, що повністю запобігає їхньому деренчанню.

Покриття Ecowood є екологічно чистим матеріалом як на етапі виробництва, так і користування. Ecowood нагадує натуральне дерево — покриття гладке і приємне на дотик, не викликає відчуття штучності. Покриття має підвищену стійкість до вологи і збереженню кольору.

Лиштви телескопічного типу (входять в дверну коробку, закриваючи стик) виготовлені з МДФ. Можлива комплектація дверей доборами з того ж матеріалу, що дозволяють закрити отвір з товстою стіною (від 112 до 356 мм).

Купити міжкімнатні двері Прованс в Одесі ви зможете в нашому магазині. Моделі постачаються на замову, але складська програма у нас є, ви зможете ознайомитися з деякими моделями і побачити їх наживо. Двері доставляються в будь-який район Одеси, може здійснюватися їх установка.

Відзначимо, що відтінки покриттів на моніторі можуть відрізнятися від справжніх кольорів. Якщо вам сподобалися двері цієї серії, то краще зайти до нас і ознайомитися із зразками справжніх покриттів.

Міжкімнатні двері Камілла

Двері Камілла представлені в п'яти декорах під різні породи горіха — гімалайського, європейського, норвезького, сибірського і скандинавського. Двері можуть бути глухими або зі склом сатинового кольору.

Міжкімнатні двері Канна

Двері Канна представлені в п'яти декорах під різні породи горіха — гімалайського, європейського, норвезького, сибірського і скандинавського. Двері можуть бути глухими або зі склом сатинового кольору.

Міжкімнатні двері Мілла

Двері Мілла представлені в п'яти декорах під різні породи горіха — гімалайського, європейського, норвезького, сибірського і скандинавського. Двері можуть бути глухими або зі склом сатинового кольору.

Міжкімнатні двері Тесса

Двері Тесса представлені в п'яти декорах під різні породи горіха — гімалайського, європейського, норвезького, сибірського і скандинавського. Двері можуть бути глухими або зі склом сатинового кольору.

Міжкімнатні двері «Новий стиль» в Одесі з доставкою і установкою

Меню розділу дверей