Міжкімнатні двері Віва в Одесі

Міжкімнатні двері серії Віва фабрики «Новий Стиль» виконані в строгому сучасному стилі без поперечних перекладин, властивим дверям класичного стилю. Моделі Віва мають чітку симетричну геометрію з прямими лініями і відсутністю зайвих деталей, а також чергуванням матових і глянсових елементів. Ці особливості роблять двері пропонованої серії оптимальним варіантом в приміщеннях, оформлених в стилях техно, хай-тек, промисловий, індустріальний, арт-нуво, авангард, ф'южн і футуризм.

Колекцію Віва складають чотири моделі — Аксона, Валенсія, Мерида і Ніцца. Двері можуть покриватися різними декорами і комплектуватися стеклами різних кольорів.

Технічні характеристики

Дверні полотна мають збірну конструкцію, елементами якої в цій серії є стоєві (вертикальні несучі бруси), фільонки і стекла. Збірна конструкція дверного полотна передбачає заміну окремих деталей при пошкодженні. Деталі скріплюються шкантами і клеєм, що забезпечує конструкції міцність і стійкість до механічних навантажень. Фільонки виготовлені з МДФ, стоєві з соснового бруса.

Стандартні розміри полотен (мм)
Ширина Висота Товщина
600/700/800/900 2000 40

При виготовленні дверей використовується безкромочна технологія, при якій кожна деталь окремо покривається облицювальним матеріалом. Для покриття використовують плівки ПВХ і ПВХ DeLuxe. Стекла закріплені по периметру за допомогою силікону, що повністю запобігає їхньому деренчанню.

Лиштви телескопічного типу (входять в дверну коробку, закриваючи стик) виготовлені з МДФ. Можлива комплектація дверей доборами з того ж матеріалу, що дозволяють закрити отвір з товстою стіною (від 112 до 356 мм).

ПВХ-Deluxe — полімерне покриття на основі полівінілхлориду, що наноситься методом мембранно-вакуумного пресування. Покриття стійке до дії ультрафіолетових променів і вологи, високих температур, воно не втрачає естетичного вигляду при тривалих механічних впливах.

Купити міжкімнатні двері Віва в Одесі ви зможете в нашому магазині. Моделі постачаються на замову, але складська програма у нас є, ви зможете ознайомитися з деякими моделями і побачити їх наживо. Двері доставляються в будь-який район Одеси, може здійснюватися їх установка.

Відзначимо, що відтінки покриттів на моніторі можуть відрізнятися від справжніх кольорів. Якщо вам сподобалися двері цієї серії, то краще зайти до нас і ознайомитися із зразками справжніх покриттів.

Міжкімнатні двері Аксона

Двері Аксона представлені в п'яти декорах — Бук баварський, Бук тютюновий, Бук кашемір і Бук шато з покриттям ПВХ, і Ясен New з покриттям ПВХ-Deluxe. Двері можуть бути з чорним або графітовим склом (літери BLK і G відповідно).

Міжкімнатні двері Валенсія

Двері Валенсія представлені в п'яти декорах — Бук баварський, Бук тютюновий, Бук кашемір і Бук шато з покриттям ПВХ, і Ясен New з покриттям ПВХ-Deluxe. Двері можуть бути з чорним або графітовим склом (літери BLK і G відповідно).

Міжкімнатні двері Мерида

Двері Мерида представлені в п'яти декорах — Бук баварський, Бук тютюновий, Бук кашемір і Бук шато з покриттям ПВХ, і Ясен New з покриттям ПВХ-Deluxe. Двері можуть бути з чорним або графітовим склом (літери BLK і G відповідно).

Міжкімнатні двері «Новий стиль» в Одесі з доставкою і установкою

Меню розділу дверей