Міжкімнатні двері колекції Сімплі в Одесі

Міжкімнатні двері колекції Сімплі фабрики «Новий Стиль» нагадують знамениті канадські двері — це бюджетний варіант, призначений для подальшого фарбування. Моделі виконані в класичному стилі, який органічно впишеться в сучасні інтер'єри класичного напряму — Ар-деко, Арт-нуво, Неокласика, Рококо, Еклектика, Бароко, Класицизм, Ампір. Фактично, це частина колекції Фортіс, тільки без ламінації.

Колекцію Сімплі складають моделі Вензель та Класик. Двері можуть глухими або заскленими сатиновим склом.

Технічні характеристики

Дверні полотна мають каркасно-щитову конструкцію зі стільниковим наповненням. Каркас складається з двошарового соснового бруса, зрощеного по периметру з'єднанням «мікрошип». Як облицювання використовуються цільні штамповані HDF-панелі щільністю від 800 до 1000 кг/м3. HDF (High Density Fiberboard — деревоволокниста плита високої щільності) має більшу міцність, ніж МДФ-панелі, цілісність плит цю міцність збільшують, а також роблять полотно більш стійким до механічних пошкоджень. У місцях установки петель, скла, фурнітури і замків в каркасі здійснюється додаткове посилення сосновим брусом.

Полотна покриті ґрунтовкою, тому можна залишити при бажанні чистий білий колір, що гармонує практично з будь-якою обробкою стін.

Стандартні розміри полотен (мм)
Ширина Висота Товщина
600/700/800/900 2000 34

Пристрій дверей забезпечує їм легкість і в той же час необхідну міцність. Власне, конструкція стільникових дверей не потребує особливого представлення — знамениті «канадки» вже давно довели її практичність і надійність в експлуатації.

Лиштви телескопічного типу (входять в дверну коробку, закриваючи стик) виготовлені з МДФ. Можлива комплектація дверей доборами з того ж матеріалу, що дозволяють закрити отвір з товстою стіною (від 112 до 356 мм).

Купити міжкімнатні двері Сімплі в Одесі ви зможете в нашому магазині. Моделі постачаються на замову, але складська програма і кілька моделей у наявності у нас є. Двері доставляються в будь-який район Одеси, може здійснюватися їх установка.

Міжкімнатні двері Вензель

Міжкімнатні двері Вензель — це сучасне втілення неокласики в інтер'єрі. За допомогою такого дверного полотна можна недорого облаштувати квартиру в розкішному і елегантному стилі ампір, ар-деко і класика.

Міжкімнатні двері Класик

Двері Класик відповідають своїй назві: сувора конструкція без зайвих деталей. Верхня рамка в заскленому варіанті розділена тонкими перегородками, як у вікнах романського стилю. Чітка геометрія і завершеність кожної деталі перетворюють двері Класик в яскравого представника однойменного напрямку в дизайні.

Міжкімнатні двері «Новий стиль» в Одесі з доставкою і установкою

Меню розділу дверей