Міжкімнатні двері колекції Плюс в Одесі

В основі міжкімнатних дверей колекції Плюс фабрики «Новий Стиль» лежить мінімалістичний дизайн — ніякого скла з візерунками і перевантаженості декоративними елементами, тільки лаконічна стриманість. Колекцію Плюс складають моделі Ріна і Ніка Silver. Двері можуть покриватися різними декорами, але всі моделі глухі (можуть бути з гравіюванням) — якщо вам подобаються засклені моделі, то має сенс ознайомитися з іншими колекціями фабрики.

Технічні характеристики

Дверні полотна мають каркасно-щитову конструкцію, в основі якої лежить двошаровий каркас з посиленого соснового бруса. Порожнини полотна заповнені гофросотой з міцного паперу щільністю 125 г/м2, що витримує в полотні тиск до 200 кг.

Каркас полотна обшивається 3-міліметровими панелями з МДФ. У місцях установки скла, фурнітури, петель і замків здійснюється додаткове зміцнення конструкції сосновим брусом.

Стандартні розміри полотен (мм)
Ширина Висота Товщина
600/700/800/900 2000 34

Пристрій дверей забезпечує їм легкість і в той же час необхідну міцність — двері з гідністю проходили краш-тести з серйозними механічними навантаженнями. Власне, конструкція стільникових дверей не потребує особливого представлення — знамениті «канадки» вже давно довели її міцність і надійність в експлуатації. Їх слабкою ланкою було облицювання, але в дверях «Новий Стиль» покриття абсолютно іншого класу — ПВХ-DeLuxe.

При виготовленні дверей використовується безкромочна технологія, при якій кожна деталь окремо покривається облицювальним матеріалом. Для облицювання використовується покриття ПВХ-Deluxe.

ПВХ-Deluxe — полімерне покриття на основі полівінілхлориду, що наноситься методом мембранно-вакуумного пресування. Покриття стійке до дії ультрафіолетових променів і вологи, високих температур, воно не втрачає естетичного вигляду при тривалих механічних впливах.

Лиштви телескопічного типу (входять в дверну коробку, закриваючи стик) виготовлені з МДФ. Можлива комплектація дверей доборами з того ж матеріалу, що дозволяють закрити отвір з товстою стіною (від 112 до 356 мм).

Купити міжкімнатні двері Плюс в Одесі ви зможете в нашому магазині. Моделі постачаються на замову, але складська програма у нас є, ви зможете ознайомитися з деякими моделями і побачити їх наживо. Двері доставляються в будь-який район Одеси, може здійснюватися їх установка.

Відзначимо, що відтінки покриттів на моніторі можуть відрізнятися від справжніх кольорів. Якщо вам сподобалися двері цієї серії і ви визначилися з вибором моделі, то краще зайти до нас і ознайомитися із зразками справжніх покриттів.

Міжкімнатні двері Ріна

Двері Ріна представлені в декорах Каштан, Золота вільха, Золотий дуб, Венге New. Дверне полотно може бути тільки глухим.

Полотно дверей Ріна не перевантажене складними декоративними елементами, має просту конструкцію і геометричний візерунок, нанесений методом гравіювання. Композиція з семи рівних прямокутників просто і не зухвало прикрашає двері, надає елегантності та в той же час не виглядає занадто нав'язливо.

Міжкімнатні двері Ніка Silver

Двері Ніка Silver представлені в декорах Grey, Каштан, Золотий дуб, Венге New. Дверне полотно може тільки глухим, гравіювання у вигляді прямих ліній може заповнюватися срібною або золотою заливкою.

Ніка Silver надихає любителів стриманого мінімалізму правильними геометричними формами і прямими лініями. Двері умовно розділені на нерівні частини, що відносить їх одночасно до стилю модерн та класики — вони стануть незвичайним доповненням до сучасного інтер'єру квартир ділових людей.

Міжкімнатні двері «Новий стиль» в Одесі з доставкою і установкою

Меню розділу дверей