Міжкімнатні двері Ностра в Одесі

Міжкімнатні двері колекції Ностра фабрики «Новий Стиль» мають чітку симетрію, правильність ліній, контрастне поєднанням структурних і гладких поверхонь та стриманість в покритті. Двері підкреслять сучасні техно-інтер'єри в стилі лофт, промисловий, хай-тек, техно, мінімалізм.

Колекцію Ностра складають моделі Грета, Ліннея, Лаура, Піана, Делла, Міра, Муза і Луїза. Двері можуть покриватися різними декорами, комплектуватися стеклами різних кольорів або бути в глухому виконанні.

Технічні характеристики

Дверні полотна мають збірну конструкцію, елементами якої в цій серії є стоєві (вертикальні несучі бруси), фільонки і стекла. Збірна конструкція дверного полотна передбачає заміну окремих деталей при пошкодженні. Деталі скріплюються шкантами і клеєм, що забезпечує конструкції міцність і стійкість до механічних навантажень. Фільонки виготовлені з МДФ, стоєві з соснового бруса.

Стандартні розміри полотен (мм)
Ширина Висота Товщина
600/700/800/900 2000 40

При виготовленні дверей використовується безкромочна технологія, при якій кожна деталь окремо покривається облицювальним матеріалом. Для облицювання використовується покриття ПП Преміум і ПВХ-Deluxe. Стекла закріплені по периметру за допомогою силікону, що повністю запобігає їхньому деренчанню.

ПП Преміум (ПП — поліпропіленове покриття) наноситься методом мембранно-вакуумного пресування і відрізняється підвищеною стійкістю до вологи і вигоряння. Матеріал екологічно чистий і безпечний навіть на стадії виробництва. Поверхня ПП Преміум матова і гладка, вона нагадує поверхню пофарбованого дерева і при дотику викликає приємне відчуття теплоти, властиве виробам з дерева. Покриття стійке до стирання, появи подряпин, тріщин на згинах і глянцевих плям навіть при тривалій і інтенсивній експлуатації.

ПВХ-Deluxe — полімерне покриття на основі полівінілхлориду, що наноситься методом мембранно-вакуумного пресування. Покриття стійке до дії ультрафіолетових променів і вологи, високих температур, воно не втрачає естетичного вигляду при тривалих механічних впливах.

Лиштви телескопічного типу (входять в дверну коробку, закриваючи стик) виготовлені з МДФ. Можлива комплектація дверей доборами з того ж матеріалу, що дозволяють закрити отвір з товстою стіною (від 112 до 356 мм).

Купити міжкімнатні двері Ностра в Одесі ви зможете в нашому магазині. Моделі постачаються на замову, але складська програма у нас є, ви зможете ознайомитися з деякими моделями і побачити їх наживо. Двері доставляються в будь-який район Одеси, може здійснюватися їх установка.

Відзначимо, що відтінки покриттів на моніторі можуть відрізнятися від справжніх кольорів. Якщо вам сподобалися двері цієї серії і ви визначилися з вибором моделі, то краще зайти до нас і ознайомитися із зразками справжніх покриттів.

Міжкімнатні двері Грета

Двері Грета представлені з покриттям ПВХ DeLuxe в декорах Grey, Каштан, Венге New, Золота вільха, Бук попелястий, Дуб золотий, Сіра патина і покритті ПП Преміум в декорах Антрацит, Білий матовий зі склом сатин або BLK (чорне).

Ідеальні пропорції скла і дерева, чіткість і прямолінійність композиції, чергування природних дерев'яних матеріалів і матового або чорного скла перетворюють міжкімнатні двері Грета в зразок стилю техно. А вдало підібраний декор дверного полотна підкреслить діловий стиль приміщення.

Міжкімнатні двері Ліннея

Двері Ліннея представлені з покриттям ПВХ DeLuxe в декорах Grey, Каштан, Венге New, Золота вільха, Бук попелястий, Дуб золотий, Сіра патина і покритті ПП Преміум в декорах Антрацит, Білий матовий зі склом сатин або BLK (чорне).

Ліннея — ергономічна і сучасна модель для бажаючих знайти рішення в стилі техно з горизонтальними прозорими смужками і мінімальною кількістю скління.

Міжкімнатні двері Лаура

Двері Лаура представлені з покриттям ПВХ DeLuxe в декорах Grey, Каштан, Венге New, Золота вільха, Бук попелястий, Дуб золотий, Сіра патина і покритті ПП Преміум в декорах Антрацит, Білий матовий зі склом сатин або BLK (чорне).

Модель виділяється чіткістю і вигадливістю розташування скляних вставок. Шаховий порядок додає асиметричності, що позбавляє міжкімнатні двері Лаура від прив'язки до одного интерьерного стилю.

Міжкімнатні двері Піана

Двері Піана представлені з покриттям ПВХ DeLuxe в декорах Grey, Каштан, Венге New, Золота вільха, Бук попелястий, Дуб золотий, Сіра патина і покритті ПП Преміум в декорах Антрацит, Білий матовий зі склом сатин або BLK (чорне).

Модель Піана підійде шанувальникам креативності в інтер'єрі. Хитромудре чергування засклених деталей пом'якшує класичну строгість дверей, надаючи повсякденності свіжості та життєрадісності. Така конструкція створює затишок і умиротворення, додає родзинки в оформлення кімнати, поєднуючись при цьому з діловим стилем завдяки прямолінійності елементів.

Міжкімнатні двері Делла

Двері Делла представлені з покриттям ПВХ DeLuxe в декорах Grey, Каштан, Венге New, Золота вільха, Бук попелястий, Дуб золотий, Сіра патина і покритті ПП Преміум в декорах Антрацит, Білий матовий зі склом сатин або BLK (чорне).

Мінімалізм міжкімнатних дверей Делла з двома паралельними вставками відповідає запитам покупців з особливим смаком, які не визнають надмірної розкоші в стриманих інтер'єрах міських квартир.

Міжкімнатні двері Міра

Двері Міра представлені з покриттям ПВХ DeLuxe в декорах Grey, Каштан, Венге New, Золота вільха, Бук попелястий, Дуб золотий, Сіра патина і покритті ПП Преміум в декорах Антрацит, Білий матовий зі склом сатин або BLK (чорне).

Міра — це одночасно надійна і гарна конструкція. Тонкі скляні просвіти між суцільними фільонками надають дверному полотну оригінальності, але не позбавляють почуття захищеності та ізольованості приміщення. Двері підходять для установки в спальню, оскільки добре розділяють зони та запобігають проникненню шуму і світла.

Міжкімнатні двері Муза

Двері Муза представлені з покриттям ПВХ DeLuxe в декорах Grey, Каштан, Венге New, Золота вільха, Бук попелястий, Дуб золотий, Сіра патина і покритті ПП Преміум в декорах Антрацит, Білий матовий зі склом сатин або BLK (чорне).

Муза є протилежністю моделі Міра — це максимум скління в поєднанні з надійністю виготовлення. Здебільшого використовується сатинове скло. Велика кількість світла, затишна домашня атмосфера прозорості робить модель слушною для установки у зали, коридорі та на кухні.

Міжкімнатні двері Луїза

Двері Луїза представлені з покриттям ПВХ DeLuxe в декорах Grey, Каштан, Венге New, Золота вільха, Бук попелястий, Дуб золотий, Сіра патина і покритті ПП Преміум в декорах Антрацит, Білий матовий зі склом сатин або BLK (чорне).

Міжкімнатні двері Луїза з рифленою фільонкою по центу в контрасті з гладкими скляними вставками з боків — ідеальний варіант, коли потрібне мінімальне скління. Фактурний візерунок на центральній частині збірного полотна контрастує з гладкою поверхнею вузького матового скла. М'який перехід між брижами 3D-фільонки і матовим склом дозволить додати в затишну домашню обстановку акцент креативності та доброго смаку господарів.

Міжкімнатні двері «Новий стиль» в Одесі з доставкою і установкою

Меню розділу дверей