Міжкімнатні двері Модерн в Одесі

Міжкімнатні двері серії Модерн фабрики «Новий Стиль» — це сучасний стиль, який припаде до смаку цінителям всього незвичайного і оригінального в інтер'єрі. На відміну від традиційних дизайнів, ці двері мають незвичайні форми скла, часто асиметричні та інноваційні. Вони впишуться в інтер'єрні стилі Мінімалізм, Модерн, Гламур, Футуризм, Еклектика.

Колекцію Модерн складають моделі Гармонія, Дива, Луна, Камея, Бора, Лілія, Парус. Двері можуть покриватися різними декорами і покриттями, бути глухими або зі склінням, на яке наноситься кольоровий або прозорий візерунок.

Технічні характеристики

Дверні полотна мають каркасно-щитову конструкцію зі стільниковим наповненням. Каркас складається з двошарового соснового бруса, зрощеного по периметру з'єднанням «мікрошип». Як облицювання використовуються цільні штамповані HDF-панелі щільністю від 800 до 1000 кг/м3. HDF (High Density Fiberboard — деревоволокниста плита високої щільності) має більшу міцність, ніж МДФ-панелі, цілісність плит цю міцність збільшують, а також роблять полотно більш стійким до механічних пошкоджень. У місцях установки петель, скла, фурнітури і замків в каркасі здійснюється додаткове посилення сосновим брусом.

Стандартні розміри полотен (мм)
Ширина Висота Товщина
400/600/700/800/900 2000 34

При виготовленні дверей використовується безкромочна технологія, при якій кожна деталь окремо покривається облицювальним матеріалом. Для облицювання використовується покриття ПВХ DeLuxe і екошпон. Скло закріплені по периметру за допомогою силікону, що повністю запобігає їх брязкіт.

ПВХ-Deluxe — полімерне покриття на основі полівінілхлориду, що наноситься методом мембранно-вакуумного пресування. Покриття стійке до дії ультрафіолетових променів і вологи, високих температур, воно не втрачає естетичного вигляду при тривалих механічних впливах.

Екошпон належить до покриттів типу CPL (Continious Pressure Laminates — ламінування під тривалим тиском). Він складається з найдрібніших частинок дерева, з'єднаних силіконовим сполучником під тиском. В процесі виробництва всі компоненти з барвником змішуються, завдяки чому виходить плівка з імітацією фактури деревини.
Екошпон отримав широке розповсюдження. Для дверей ТМ «Новий стиль» він виробляється в Європі та відповідає стандартам Німеччини DIN EN 68861-1c і DIN EN 71-3 (хімічна безпека), а також сертифікату безпеки хімічних сполук для покриттів дитячих меблів IOS-MAT-0066. Покриття повністю відтворює фактуру деревини, відрізнити його візуально і на дотик від натурального дерева досить складно. Екошпон можна піддавати вологому прибиранню, протирати губками, він витримує вплив пара протягом 24 годин, що дозволяє встановлювати двері в ванні кімнати.

Купити міжкімнатні двері Модерн в Одесі ви зможете в нашому магазині. Моделі постачаються на замову, але складська програма у нас є, ви зможете ознайомитися з деякими моделями і побачити їх наживо. Двері доставляються в будь-який район Одеси, може здійснюватися їх установка.

Відзначимо, що відтінки покриттів на моніторі можуть відрізнятися від справжніх кольорів. Якщо вам сподобалися двері цієї серії і ви визначилися з вибором моделі, то краще зайти до нас і ознайомитися із зразками справжніх покриттів.

Міжкімнатні двері Гармонія

Двері Гармонія представлені з покриттям екошпон в декорах Вільха 3D, Горіх 3D, Сандал, Дуб перлинний, Кедр, Ясен патина і в покритті ПВХ DeLuxe в декорі Золота вільха зі склом сатин.

Модель Гармонія прикрашена тонкою хвилястою смужкою посередині полотна. Вільна форма лінії перетворює суворі двері в асиметричну конструкцію. Гармонія і простота виконання декоративного елемента дверей створює органічну композицію, привносячи імпресіоністські нотки в інтер'єр.

Міжкімнатні двері Дива

Двері Дива представлені з покриттям екошпон в декорах Вільха 3D, Горіх 3D, Сандал, Дуб перлинний, Кедр, Ясен патина і з покриттям ПВХ DeLuxe в декорі Золота вільха і Каштан зі склом сатин.

Тонка фігурна смужка скла в конструкції дверей Дива додає витонченості та позбавляє від надмірної суворості та простоти. Завдяки їй Дива набуває оригінальності та елегантності, стаючи вдалим доповненням багатьох сучасних стилів: техно, модерн, мінімалізм, лофт. Невелике скління не перевантажує композицію і в той же час дає доступ світлу.

Міжкімнатні двері Луна

Двері Луна представлені з покриттям екошпон в декорах Вільха 3D, Горіх, Горіх 3D зі склом сатин, на яке може наноситися візерунок.

Характерна для назви міжкімнатних дверей Луна форма скла виконана у вигляді півмісяця. Конструкція привертає увагу простотою і впізнаваністю образу, який привносить в оформлення квартири почуття єднання з природою. Візерунок з рослинною тематикою на склі гармонує за кольором з покриттям екошпон. Міжкімнатні двері Луна — це цілісна сюжетна композиція, яка доповнює будь-який інтер'єр.

Міжкімнатні двері Камея

Двері Камея представлені з покриттям екошпон в декорах Вільха 3D, Горіх 3D, Сандал, Дуб перлинний, Ясен патина, Кедр і покриттям ПВХ DeLuxe в декорах Золота вільха, Каштан зі склом сатин, з кольоровим або прозорим візерунком.

Міжкімнатні двері Камея виділяються серед традиційних конструкцій абстрактними формами скла. Незграбні асиметричні фігури доповнюють одна одну повторюваними вигинами. Вони створюють враження руху і служать додатковим джерелом світла для приміщення. Форми скла нагадують широкі мазки художника, що прикрасив двері в стилі авангард.

Міжкімнатні двері Бора

Двері Бора представлені з покриттям екошпон в декорах Вільха 3D, Горіх 3D зі склом сатин, на яке може наноситися кольоровий або прозорий візерунок.

Форма скла міжкімнатних дверей Бора нагадує бутон весняної квітки. Рослинні візерунки органічно доповнюють образ, створюючи оригінальну квіткову композицію.

Міжкімнатні двері Лілія

Двері Лілія представлені з покриттям екошпон в декорах Вільха 3D, Горіх 3D, Сандал, Дуб перлинний з покриттям ПВХ DeLuxe в декорі Золота вільха зі склом сатин, з кольоровим або прозорим візерунком.

Витончений візерунок міжкімнатних дверей Лілія доповнює фігурні стекла, створюючи оригінальну композицію з рослинними мотивами. Така конструкція підходить до стилів кантрі, прованс і еко. Витончене невелике скління двері Лілія пропускає світло, але в той же час створює надійну перегородку для кімнати.

Міжкімнатні двері «Новий стиль» в Одесі з доставкою і установкою

Меню розділу дверей