Міжкімнатні двері Мода ПВХ Ultra в Одесі

Міжкімнатні двері серії Мода ПВХ Ultra фабрики «Новий Стиль» є однією з нових колекцій, що увібрала в себе багато ідей інших моделей, особливо серії Мода, але з покриттям більш високого класу ПВХ Ultra. Двері вдало впишуться в інтер'єри сучасних напрямків — конструктивізм, техно, мінімалізм, лофт, авангард, кантрі, середземноморський та інших стилів.

Колекцію Мода ПВХ Ultra становлять моделі Діана, Лейла, Леона, Лілу, Еліза. Двері можуть покриватися різними декорами, бути глухими або зі склінням різних кольорів.

Технічні характеристики

Дверні полотна мають збірну конструкцію, елементами якої в цій серії є стоєві (вертикальні несучі бруси), фільонки, поперечки і стекла. Збірна конструкція дверного полотна передбачає заміну окремих деталей при пошкодженні. Деталі скріплюються шкантами і клеєм, що забезпечує конструкції міцність і стійкість до механічних навантажень. Фільонки виготовлені з МДФ, стоєві з соснового бруса.

Стандартні розміри полотен (мм)
Ширина Висота Товщина
400/600/700/800/900 2000 34

При виготовленні дверей використовується безкромочна технологія, при якій кожна деталь окремо покривається облицювальним матеріалом. Для облицювання використовується покриття ПВХ Ultra. У всіх дверях стекла закріплені по периметру за допомогою силікону, що повністю запобігає їхньому деренчанню.

Основу ПВХ Ultra становить полівінілхлорид (ПВХ) — полімерний матеріал, що став чи не стандартом в покритті меблів і предметів інтер'єру. Покриття стійке до ультрафіолету, не змінює колір з плином часу, відмінно протистоїть ударам, подряпинам та стиранню. ПВХ Ultra вельми добре відображає фактуру дерева в усіх відношеннях — як візуально, так і на дотик. При цьому покриття легке в догляді — його можна мити жорсткими губками і нічого не буде.

Лиштви телескопічного типу (входять в дверну коробку, закриваючи стик) виготовлені з МДФ. Можлива комплектація дверей доборами з того ж матеріалу, що дозволяють закрити отвір з товстою стіною (від 112 до 356 мм).

Купити міжкімнатні двері Мода ПВХ Ultra в Одесі ви зможете в нашому магазині. Моделі постачаються на замову, але складська програма у нас є, ви зможете ознайомитися з деякими моделями і побачити їх наживо. Двері доставляються в будь-який район Одеси, може здійснюватися їх установка.

Відзначимо, що відтінки покриттів на моніторі можуть відрізнятися від справжніх кольорів. Якщо вам сподобалися двері цієї серії і ви визначилися з вибором моделі, то краще зайти до нас і ознайомитися із зразками справжніх покриттів.

Міжкімнатні двері Діана

Двері Діана представлені в декорах Дуб молочний, Дуб димчастий, Дуб медовий, Дуб мускат з сатиновим або чорним склом. Чорне скло позначається літерами BLK.

В дверному полотні моделі Діана поєднуються перпендикулярні та паралельні лінії, що комбінують міцну візуальну конструкцію з затишним, прованським дизайном. Двері ідеально підходять під стиль кантрі або середземноморський, в яких важлива фактура натуральної деревини.

Міжкімнатні двері Лейла

Двері Лейла представлені в декорах Дуб молочний, Дуб димчастий, Дуб медовий, Дуб мускат в глухому виконанні.

Глухе дверне полотно Лейла підкреслює чіткість і стриманість мінімалізму в сучасних напрямках дизайну. Модель підходить під стиль еко, мінімалізм, кантрі та класика.

Міжкімнатні двері Леона

Двері Леона представлені в декорах Дуб молочний, Дуб димчастий, Дуб медовий, Дуб мускат з сатиновим або чорним склом. Чорне скло позначається літерами BLK.

Універсальний сучасний дизайн дверей Леона доповнює будь-який інтер'єр в стилі лофт, техно або хай-тек. Дверне полотно Леона ідеально вписується в офісні та житлові приміщення. Тонкі смужки скління надають конструкції оригінальний вигляд — цей прийом часто використовується в стилі хай-тек, що поєднує природну структуру зі склом або металом.

Міжкімнатні двері Лілу

Двері Лілу представлені в декорах Дуб молочний, Дуб димчастий, Дуб медовий, Дуб мускат з сатиновим або чорним склом. Чорне скло позначається літерами BLK.

В Лілу втілена ідея чергування рівною мірою дерев'яних і скляних елементів. При цьому конструкція надійна і міцна, а переконливий вигляд дверного полотна передає відчуття захищеності та комфорту.

Міжкімнатні двері Еліза

Двері Еліза представлені в декорах Дуб молочний, Дуб димчастий, Дуб медовий, Дуб мускат з сатиновим або чорним склом. Чорне скло позначається літерами BLK.

В моделі Еліза використовується гармонійне поєднання ліній з дотриманням геометрії, тому вона не здається перевантаженою деталями.

Міжкімнатні двері «Новий стиль» в Одесі з доставкою і установкою

Меню розділу дверей