Міжкімнатні двері Мода в Одесі

Міжкімнатнм дверям серії Мода фабрики «Новий Стиль» притаманий універсальний дизайн, що дозволяє встановлювати їх як в житлові приміщення, так і в офіси. Вони не обтяжені зайвими візерунками і гравіюванням, мають просту геометричну конструкцію з прямими чіткими лініями. Моделі серії відмінно підійдуть до оформленням інтер'єру з переважанням натуральних матеріалів.

Колекцію Мода складають моделі Лейла, Леона, Лілу, Триніті. Двері можуть покриватися різними декорами, бути глухими або зі склінням різних кольорів.

Технічні характеристики

Дверні полотна мають збірну конструкцію, елементами якої в цій серії є стоєві (вертикальні несучі бруси), фільонки, поперечки і стекла. Збірна конструкція дверного полотна передбачає заміну окремих деталей при пошкодженні. Деталі скріплюються шкантами і клеєм, що забезпечує конструкції міцність і стійкість до механічних навантажень. Фільонки виготовлені з МДФ, стоєві з соснового бруса.

Стандартні розміри полотен (мм)
Ширина Висота Товщина
400/600/700/800/900 2000 34

При виготовленні дверей використовується безкромочна технологія, при якій кожна деталь окремо покривається облицювальним матеріалом. Для облицювання використовується покриття екошпон. У всіх дверях стекла закріплені по периметру за допомогою силікону, що повністю запобігає їхньому деренчанню.

Екошпон належить до покриттів типу CPL (Continious Pressure Laminates — ламінування під тривалим тиском). Він складається з найдрібніших частинок дерева, з'єднаних силіконовим сполучником під тиском. В процесі виробництва всі компоненти з барвником змішуються, завдяки чому виходить плівка з імітацією фактури деревини.
Екошпон отримав широке розповсюдження. Для дверей ТМ «Новий стиль» він виробляється в Європі та відповідає стандартам Німеччини DIN EN 68861-1c і DIN EN 71-3 (хімічна безпека), а також сертифікату безпеки хімічних сполук для покриттів дитячих меблів IOS-MAT-0066. Покриття повністю відтворює фактуру деревини, відрізнити його візуально і на дотик від натурального дерева досить складно. Екошпон можна піддавати вологому прибиранню, протирати губками, він витримує вплив пара протягом 24 годин, що дозволяє встановлювати двері в ванні кімнати.

Лиштви телескопічного типу (входять в дверну коробку, закриваючи стик) виготовлені з МДФ. Можлива комплектація дверей доборами з того ж матеріалу, що дозволяють закрити отвір з товстою стіною (від 112 до 356 мм).

Купити міжкімнатні двері Мода в Одесі ви зможете в нашому магазині. Моделі постачаються на замову, але складська програма у нас є, ви зможете ознайомитися з деякими моделями і побачити їх наживо. Двері доставляються в будь-який район Одеси, може здійснюватися їх установка.

Відзначимо, що відтінки покриттів на моніторі можуть відрізнятися від справжніх кольорів. Якщо вам сподобалися двері цієї серії і ви визначилися з вибором моделі, то краще зайти до нас і ознайомитися із зразками справжніх покриттів.

Міжкімнатні двері Лейла

Двері Лейла представлені в декорах Дуб перлинний, Сандал, Ясен патина в глухому виконанні.

Глухе дверне полотно Лейла підкреслює чіткість і стриманість мінімалізму в сучасних напрямках дизайну. Модель підходить під стиль еко, мінімалізм, кантрі та класика.

Міжкімнатні двері Леона

Двері Леона представлені в декорах Горіх 3D, Вільха 3D, Дуб перлинний, Кедр, Сандал, Ясен патина з сатиновим або чорним склом. Чорне скло позначається літерами BLK.

Універсальний сучасний дизайн дверей Леона доповнює будь-який інтер'єр в стилі лофт, техно або хай-тек. Дверне полотно Леона ідеально вписується в офісні та житлові приміщення. Тонкі смужки скління надають конструкції оригінальний вигляд — цей прийом часто використовується в стилі хай-тек, що поєднує природну структуру зі склом або металом.

Міжкімнатні двері Лілу

Двері Лілу представлені в декорах Дуб атлант, Дуб перлинний, Вільха 3D, Горіх 3D, Сандал, Ясен патина, Кедр з сатиновим або чорним склом. Чорне скло позначається літерами BLK.

В Лілу втілена ідея чергування рівною мірою дерев'яних і скляних елементів. При цьому конструкція надійна і міцна, а переконливий вигляд дверного полотна передає відчуття захищеності та комфорту.

Міжкімнатні двері Триніті

Двері Триніті представлені в декорах Дуб перлинний, Вільха 3D, Горіх 3D, Сандал, Ясен патина, Кедр з сатиновим або чорним склом. Чорне скло позначається літерами BLK.

Дверне полотно Триніті виглядає гармонійно завдяки поєднанню горизонтальних і вертикальних смуг. Три перпендикулярні смужки скління відрізняють оригінальну задумку конструкції цієї моделі від інших.

Міжкімнатні двері «Новий стиль» в Одесі з доставкою і установкою

Меню розділу дверей