Міжкімнатні двері Маестра в Одесі

Міжкімнатні двері колекції Маестра фабрики «Новий Стиль» належать до середнього і вищого цінових сегментів. Моделі здебільшого мають вишуканий вигляд, який формується красивими скляними вставками з різними формами і видами малюнків.

Колекцію Маестра складають моделі Амата, Хвиля, Прем'єра, Прима, Епіка, Ескада. Двері можуть покриватися різними декорами, бути глухими, глухими з гравіюванням, зі склінням з прозорим візерунком на склі сатин або з кольоровим візерунком на матовому склі.

Технічні характеристики

Дверні полотна мають збірну конструкцію, елементами якої в цій серії є стоєві (вертикальні несучі бруси), фільонки, поперечки і стекла. Збірна конструкція дверного полотна передбачає заміну окремих деталей при пошкодженні. Деталі скріплюються шкантами і клеєм, що забезпечує конструкції міцність і стійкість до механічних навантажень. Фільонки виготовлені з МДФ, стоєві з соснового бруса.

Стандартні розміри полотен (мм)
Ширина Висота Товщина
600/700/800/900 2000 40

При виготовленні дверей використовується безкромочна технологія, при якій кожна деталь окремо покривається облицювальним матеріалом. Для облицювання використовується покриття ПП Преміум і ПВХ-Deluxe. Стекла закріплені по периметру за допомогою силікону, що повністю запобігає їхньому деренчанню.

ПП Преміум (ПП — поліпропіленове покриття) наноситься методом мембранно-вакуумного пресування і відрізняється підвищеною стійкістю до вологи і вигоряння. Матеріал екологічно чистий і безпечний навіть на стадії виробництва. Поверхня ПП Преміум матова і гладка, вона нагадує поверхню пофарбованого дерева і при дотику викликає приємне відчуття теплоти, властиве виробам з дерева. Покриття стійке до стирання, появи подряпин, тріщин на згинах і глянцевих плям навіть при тривалій і інтенсивній експлуатації.

ПВХ-Deluxe — полімерне покриття на основі полівінілхлориду, що наноситься методом мембранно-вакуумного пресування. Покриття стійке до дії ультрафіолетових променів і вологи, високих температур, воно не втрачає естетичного вигляду при тривалих механічних впливах.

Лиштви телескопічного типу (входять в дверну коробку, закриваючи стик) виготовлені з МДФ. Можлива комплектація дверей доборами з того ж матеріалу, що дозволяють закрити отвір з товстою стіною (від 112 до 356 мм).

Купити міжкімнатні двері Маестра в Одесі ви зможете в нашому магазині. Моделі постачаються на замову, але складська програма у нас є, ви зможете ознайомитися з деякими моделями і побачити їх наживо. Двері доставляються в будь-який район Одеси, може здійснюватися їх установка.

Відзначимо, що відтінки покриттів на моніторі можуть відрізнятися від справжніх кольорів. Якщо вам сподобалися двері цієї серії і ви визначилися з вибором моделі, то краще зайти до нас і ознайомитися із зразками справжніх покриттів.

Міжкімнатні двері Амата

Двері Амата представлені в декорах Венге New, Золота вільха, Каштан, Патина. Дверне полотно буває заскленим, глухим або глухим з гравіюванням. Можливі також варіанти з прозорим або кольоровим візерунком на склі.

Моделі виготовлені в неокласичному асиметричному стилі, що додає повсякденному інтер'єру нотку елегантності та креативності. Непропорційний поділ полотна зустрічається рідко, оскільки багато дизайнерів не ризикують відходити від традиційної рівності конструктивних елементів, вважаючи симетрію ознакою досконалості.

Міжкімнатні двері Хвиля

Двері Хвиля представлені в декорах Каштан, Золота вільха, Дуб Золотий, Патина. Дверне полотно буває заскленим, глухим або глухим з гравіюванням. Можливі також варіанти з прозорим або кольоровим візерунком на склі.

Дизайнерське рішення для декоративних елементів міжкімнатних дверей Хвиля повністю відображає їх назву. Абстрактна лінія з трьома вигинами поділяє двері на два береги, що надає зображенню схожість з річкою. Такий мотив заспокоює та привносить умиротворення в атмосферу житла.

Міжкімнатні двері Прем'єра

Двері Прем'єра представлені в декорах Каштан, Золота вільха. Полотна можуть бути глухими, глухими з гравіюванням, зі склом сатин, зі склом із прозорим або кольоровим візерунком.

Прем'єра поєднує в собі неокласичний стиль і постмодерн. Полотно поділене на три частини витягнутими прямокутниками. Дві крайні частини однакові та розташовані на більш високому рівні щодо середньої частини, що є прикрасою полотна.

Міжкімнатні двері Прима

Двері Прима представлені в декорах Каштан, Золота вільха, Золотий дуб. Полотна можуть бути глухими, глухими з гравіюванням, зі склом сатин, зі склом із прозорим або кольоровим візерунком.

S-подібний візерунок міжкімнатних дверей Прима популярний в інтер'єрі та часто застосовується для декорування меблів. Це означає, що двері легко гармонійно підібрати під ідентичні хвилясті орнаменти інтер'єру, підкреслюючи задумку дизайнера.

Міжкімнатні двері Епіка

Двері Епіка представлені в декорах Grey, Каштан, Білий матовий, Венге New, Золота вільха, Дуб золотий, Сіра патина. Полотна можуть бути глухими або зі склом сатин з прозорим візерунком.

Традиційний дизайн міжкімнатних дверей Епіка можна назвати універсальним. Він вдало доповнює такі стилі інтер'єру: стримана класика, неокласика, ампір, ар-деко, бароко і рококо. Незвичайний прозорий візерунок на матовому склі додає вишуканості звичайному дверному полотну типу «канадка». Цей оригінальний елемент декорування нагадує популярний елегантний узор «Аргайл». Декори серії ПВХ DeLuxe вдало передають структуру і візерунок дерева, що робить двері доречними в інтер'єрах в стилі мінімалізм, лофт, еклектика.

Міжкімнатні двері Ескада

Двері Ескада представлені в декорах Каштан, Венге New, Золота вільха, Дуб Золотий, Патина. Полотна можуть бути глухими або зі склом з прозорим або кольоровим візерунком.

Плавна округла лінія, що розділяє міжкімнатні двері Ескада на дві рівні частини, надає гармонійного і цілісного вигляду всієї конструкції. Легкість і елегантність полотна справляє враження складного дизайнерського елемента, при цьому Ескада виглядає доречно майже в будь-якому приміщенні.

Міжкімнатні двері «Новий стиль» в Одесі з доставкою і установкою

Меню розділу дверей