Міжкімнатні двері Італьяно в Одесі

Міжкімнатні двері колекції Італьяно фабрики «Новий Стиль» виділяються унікальними конструкціями полотен, фільонками з потрійним фрезеруванням та ексклюзивними декорами інноваційної серії SmartCover. Двері відмінно впишуться в усі сучасні інтер'єри стилів Арт-нуво, Ф'южн, Гранж, Шеббі-шик, Конструктивізм, Лаунж і Лофт. При цьому двері, завдяки чітким геометричним правильним формам і гармонійному поєднанню деревної фактури з різними видами скла, цілком можуть вписуватися і в традиційні стилі оформлення інтер'єру.

Колекцію Італьяно складають чотири моделі — Венеція, Верона, Віченца і Флоренція. Двері можуть покриватися різними декорами і комплектуватися стеклами різних квітів.

Технічні характеристики

Дверні полотна мають збірну конструкцію, елементами якої в цій серії є стоєві (вертикальні несучі бруси), фільонки і стекла. Збірна конструкція дверного полотна передбачає заміну окремих деталей при пошкодженні. Деталі скріплюються шкантами і клеєм, що забезпечує конструкції міцність і стійкість до механічних навантажень. Фільонки виготовлені з МДФ, стоєві з соснового бруса.

Стандартні розміри полотен (мм)
Ширина Висота Товщина
600/700/800/900 2000 40

При виготовленні дверей використовується безкромочна технологія, при якій кожна деталь окремо покривається облицювальним матеріалом. Для облицювання використовується покриття SmartCover. Стекла закріплені по периметру за допомогою силікону, що повністю запобігає їхньому деренчанню.

SmartCover має стійкість до механічних впливів різного типу. Родзинкою покриття є матовий срібний блиск, що підкреслює фактуру натуральної деревини перламутровим відливом і надає дверям розкішний вигляд. SmartCover відмінно захищає міжкімнатні двері від вологи, пара, не вигоряє під ультрафіолетом. Покриття екологічно чисте і виділяє шкідливих речовин навіть на стадії виробництва.

Лиштви телескопічного типу (входять в дверну коробку, закриваючи стик) виготовлені з МДФ. Можлива комплектація дверей доборами з того ж матеріалу, що дозволяють закрити отвір з товстою стіною (від 112 до 356 мм).

Купити міжкімнатні двері Італьяно в Одесі ви зможете в нашому магазині. Моделі постачаються на замову, але складська програма у нас є, ви зможете ознайомитися з деякими моделями і побачити їх наживо. Двері доставляються в будь-який район Одеси, може здійснюватися їх установка.

Відзначимо, що відтінки покриттів на моніторі можуть відрізнятися від справжніх кольорів. Якщо вам сподобалися двері цієї серії і ви визначилися з вибором моделі, то краще зайти до нас і ознайомитися із зразками справжніх покриттів.

Міжкімнатні двері Венеція

Двері Венеція представлені в декорах Жемчуг білий, Жемчуг срібний, Жемчуг графіт, Жемчуг кавовий, Жемчуг Magica зі склом бронза, графіт або BLK (чорне).

Поєднання фігурних планок з фрезеруванням і гладкого скла надає дверному полотну особливий шарм. Доступно два варіанти моделі Венеція: С1 і С2. В С1 вузьки смужки скла чергуються з широкими планками МДФ. В С2 симетрично скомбіновані широкі скляні вставки, фільонки МДФ і широке скло. Варіативність конструкції дозволяє вибрати відповідні двері в усі кімнати будинку.

Міжкімнатні двері Верона

Двері Верона представлені в декорах Жемчуг білий, Жемчуг срібний, Жемчуг графіт, Жемчуг кавовий, Жемчуг Magica зі склом бронза, графіт або BLK (чорне).

Верона — модель з вертикальним розташуванням контрастних елементів, випускається також в двох видах. С1 — глухе полотно з тонкими скляними смугами по довжині полотна. В С2 замінені бічні планки з МДФ на скляні. Отже, модель доповнює будь-який стиль — від лофт до техно.

Міжкімнатні двері Віченца

Двері Віченца представлені в декорах Жемчуг білий, Жемчуг срібний, Жемчуг графіт, Жемчуг кавовий, Жемчуг Magica зі склом бронза, графіт або BLK (чорне).

У порівнянні з Венецією, у цій моделі більша кількість горизонтальних вставок. У варіанті з мінімальним склінням C1, тонкі смужки скла обрамлені декоруванням з фрезеруванням. У заскленій конструкції C2 дерев'яні планки надають надійності та міцності полотну.

Міжкімнатні двері Флоренція

Двері Флоренція представлені в декорах Жемчуг білий, Жемчуг срібний, Жемчуг графіт, Жемчуг кавовий, Жемчуг Magica зі склом бронза, графіт або BLK (чорне). Модель об'єднує в собі всі прийоми вищеперелічених дверей — в конструктиві поєднуються вертикальні і горизонтальні декоративні елементи.

Міжкімнатні двері «Новий стиль» в Одесі з доставкою і установкою

Меню розділу дверей