Міжкімнатні двері Інтера в Одесі

В основі міжкімнатних дверей колекції Інтера фабрики «Новий Стиль» лежить найвідоміша концепція канадських дверей. Особливістю «канадок» є їх повна сумісність практично з усіма традиційними стилями інтер'єру — Неокласика, Модерн, Ампір, Бароко, Рококо та іншими оформленнями приміщень.

Колекцію Інтера складають моделі Антре, Донна, Вілла, Рока. Двері можуть покриватися різними декорами, бути глухими, глухими з гравіюванням, зі склінням з прозорим візерунком на склі, що надає дверям новий вигляд і робить їх родзинкою інтер'єру.

Технічні характеристики

Дверні полотна мають каркасно-щитову конструкцію, в основі якої лежить посилений двошаровий каркас з соснового бруса. Порожнини полотна заповнені гофросотой з міцного паперу щільністю 125 г/м2, що витримує в полотні тиск до 200 кг.

Каркас полотна обшивається 3-міліметровими панелями з МДФ. У місцях установки скла, фурнітури, петель і замків здійснюється додаткове зміцнення конструкції сосновим брусом.

Стандартні розміри полотен (мм)
Ширина Висота Товщина
600/700/800/900 2000 34

Конструкція дверей забезпечує їм легкість і в той же час необхідну міцність — двері з гідністю проходили краш-тести з серйозними механічними навантаженнями. Власне, конструкція стільникових дверей не потребує особливого представлення — знамениті «канадки» вже давно довели її міцність і надійність в експлуатації. Їх слабкою ланкою було облицювання, але в дверях «Новий Стиль» покриття абсолютно іншого класу — ПВХ-DeLuxe.

При виготовленні дверей використовується безкромочна технологія, при якій кожна деталь окремо покривається облицювальним матеріалом. Для облицювання використовується покриття ПВХ-DeLuxe. У всіх дверях стекла закріплені по периметру за допомогою силікону, що повністю запобігає їхньому деренчанню.

ПВХ-Deluxe — полімерне покриття на основі полівінілхлориду, що наноситься методом мембранно-вакуумного пресування. Покриття стійке до дії ультрафіолетових променів і вологи, високих температур, воно не втрачає естетичного вигляду при тривалих механічних впливах.

Лиштви телескопічного типу (входять в дверну коробку, закриваючи стик) виготовлені з МДФ. Можлива комплектація дверей доборами з того ж матеріалу, що дозволяють закрити отвір з товстою стіною (від 112 до 356 мм).

Купити міжкімнатні двері Інтера в Одесі ви зможете в нашому магазині. Моделі постачаються на замову, але складська програма у нас є, ви зможете ознайомитися з деякими моделями і побачити їх наживо. Двері доставляються в будь-який район Одеси, може здійснюватися їх установка.

Відзначимо, що відтінки покриттів на моніторі можуть відрізнятися від справжніх кольорів. Якщо вам сподобалися двері цієї серії і ви визначилися з вибором моделі, то краще зайти до нас і ознайомитися із зразками справжніх покриттів.

Міжкімнатні двері Антре

Двері Антре представлені в декорах Золота вільха, Каштан, Патина. Дверне полотно може бути заскленим з візерунком, глухим або глухим з гравіюванням.

Двері Антре одночасно прості та красиві. Їх традиційний дизайн доповнює класичні напрями стилів дизайну інтер'єру: ар-деко, класицизм, неокласика, рококо. Модель Антре з візерунком на склі вдало впишеться в квартири з сучасним ремонтом.

Міжкімнатні двері Донна

Двері Донна представлені в декорах Золота вільха, Каштан, Патина. Дверне полотно може бути заскленим з візерунком, глухим або глухим з гравіюванням.

Міжкімнатні двері Донна — це надійне і міцне втілення класичного полотна. Дизайн моделі виділяється гравірованими завитками між верхньою і нижньою частиною полотна. Малюнок привертає увагу, робить оформлення двері цікавим і складним. Плавні округлі лінії пом'якшують строгість класичного стилю, сприяють затишній, теплій і домашній атмосфері в інтер'єрі з такими дверима.

Міжкімнатні двері Вілла

Двері Вілла представлені в декорах Золота вільха, Каштан, Патина. Дверне полотно може бути заскленим з візерунком, глухим або глухим з гравіюванням.

В міжкімнатних дверях Вілла дотримані чітка геометрія і традиційна для дверей типу «канадка» асиметричність верхньої і нижньої частин. Конструкція полотна звична усім, адже схожий дизайн ми часто зустрічаємо в різноманітних варіантах.

Міжкімнатні двері Рока

Двері Рока представлені в декорах Золота вільха, Каштан, Патина. Дверне полотно може бути заскленим з візерунком, глухим або глухим з гравіюванням.

Класичні міжкімнатні двері Рока — еталон розкішної неокласики в дизайні. Наявність глухих і засклених моделей одного типу дозволяє встановлювати міжкімнатні двері одного стилю в різні приміщення. Наприклад, засклене полотно Рока підійде до зали, а глухе — в ванну. При цьому хол або коридор буде оформлений в єдиному стилі завдяки однаковій конструкції дверей з різним призначенням.

Міжкімнатні двері «Новий стиль» в Одесі з доставкою і установкою

Меню розділу дверей