Міжкімнатні двері Фортіс в Одесі

Міжкімнатні двері серії Фортіс фабрики «Новий Стиль» виконані в класичному стилі, який органічно впишеться в сучасні інтер'єри класичного напряму — Ар-деко, Арт-нуво, Неокласика, Рококо, Еклектика, Бароко, Класицизм, Ампір.

Колекцію Фортіс складають моделі Вензель, Класик, Овал. Двері можуть покриватися різними декорами, бути глухими або зі склінням, на яке наноситься кольоровий або прозорий візерунок.

Технічні характеристики

Дверні полотна мають каркасно-щитову конструкцію. Каркас складається з двошарового соснового бруса, зрощеного по периметру з'єднанням «мікрошип». Як облицювання використовуються цільні штамповані HDF-панелі щільністю від 800 до 1000 кг/м3 з подальшим покриттям декором. HDF (High Density Fiberboard — деревоволокниста плита високої щільності) має більшу міцність, ніж МДФ-панелі, цілісність плит цю міцність збільшують, а також роблять полотно більш стійким до механічних пошкоджень і попадання вологи. У місцях установки петель, скла, фурнітури і замків в каркасі здійснюється додаткове посилення сосновим брусом.

Стандартні розміри полотен (мм)
Ширина Висота Товщина
600/700/800/900 2000 34

При виготовленні дверей використовується безкромочна технологія, при якій кожна деталь окремо покривається облицювальним матеріалом. Для облицювання використовується покриття ПВХ DeLuxe. Cтекла закріплені по периметру за допомогою силікону, що повністю запобігає їхньому деренчанню.

ПВХ-Deluxe — полімерне покриття на основі полівінілхлориду, що наноситься методом мембранно-вакуумного пресування. Покриття стійке до дії ультрафіолетових променів і вологи, високих температур, воно не втрачає естетичного вигляду при тривалих механічних впливах.

Купити міжкімнатні двері Фортіс в Одесі ви зможете в нашому магазині. Моделі постачаються на замову, але складська програма у нас є, ви зможете ознайомитися з деякими моделями і побачити їх наживо. Двері доставляються в будь-який район Одеси, може здійснюватися їх установка.

Відзначимо, що відтінки покриттів на моніторі можуть відрізнятися від справжніх кольорів. Якщо вам сподобалися двері цієї серії і ви визначилися з вибором моделі, то краще зайти до нас і ознайомитися із зразками справжніх покриттів.

Міжкімнатні двері Вензель

Двері Вензель представлені в декорах Золота вільха, Каштан в глухому виконанні, або в заскленому варіанті з прозорим візерунком на склі.

Міжкімнатні двері Вензель — це сучасне втілення неокласики в інтер'єрі. За допомогою такого дверного полотна можна недорого облаштувати квартиру в розкішному і елегантному стилі ампір, ар-деко і класика.

Міжкімнатні двері Класик

Двері Класик представлені в декорах Золота вільха і Патина. Полотно може бути глухим або заскленому варіанті без візерунка, або з кольоровим візерунком на склі.

Двері Класик відповідають своїй назві: сувора конструкція без зайвих деталей. Верхня рамка в заскленому варіанті розділена тонкими перегородками, як у вікнах романського стилю. Чітка геометрія і завершеність кожної деталі перетворюють двері Класик в яскравого представника однойменного напрямку в дизайні.

Міжкімнатні двері Овал

Двері Овал представлені в декорах Золота вільха і Каштан в глухому виконанні, або в заскленому варіанті з прозорим візерунком на склі.

Відмінна риса міжкімнатних дверей Овал від інших моделей — фрезерування у вигляді медальйона між двома частинами дверного полотна. Верхня і нижня рамки створюють цілісну композицію, повторюючи напівкруглі контури овального декоративного елемента. Полотно Овал виглядає ніжно і акуратно, в той же час відповідає суворим нормам класики. Заскленим моделям додає оригінальності витончений прозорий візерунок.

Міжкімнатні двері «Новий стиль» в Одесі з доставкою і установкою

Меню розділу дверей