Міжкімнатні двері Елегант в Одесі

Міжкімнатні двері серії Елегант фабрики «Новий Стиль» виділяються виготовленням на самому передовому обладнанні з унікальним способом збирання полотна і додатковим зміцненням — при тестуванні на спеціальних стендах двері Елегант витримують 55 тисяч циклів відкриття і закриття.

Колекцію Елегант складають чотири моделі — Імідж, Статус, Престиж і Шарм. Двері можуть покриватися різними декорами і комплектуватися стеклами різних кольорів.

Технічні характеристики

Дверні полотна мають збірну конструкцію, елементами якої в цій серії є стоєві (вертикальні несучі бруси), фільонки і стекла. Збірна конструкція дверного полотна передбачає заміну окремих деталей при пошкодженні. Деталі скріплюються шкантами і клеєм, що забезпечує конструкції міцність і стійкість до механічних навантажень. Фільонки виготовлені з МДФ, стоєві з посиленого соснового бруса.

Стандартні розміри полотен (мм)
Ширина Висота Товщина
600/700/800/900 2000 40

При виготовленні дверей використовується безкромочна технологія, при якій кожна деталь окремо покривається облицювальним матеріалом. Для облицювання використовується поліпропіленове покриття ПП Преміум. Стекла закріплені по периметру за допомогою силікону, що повністю запобігає їхньому деренчанню.

ПП Преміум (ПП — поліпропіленове покриття) наноситься методом мембранно-вакуумного пресування і відрізняється підвищеною стійкістю до вологи і вигоряння. Матеріал екологічно чистий і безпечний навіть на стадії виробництва. Поверхня ПП Преміум матова і гладка, вона нагадує поверхню пофарбованого дерева і при дотику викликає приємне відчуття теплоти, властиве виробам з дерева. Покриття стійке до стирання, появи подряпин, тріщин на згинах і глянцевих плям навіть при тривалій і інтенсивній експлуатації.

Лиштви телескопічного типу (входять в дверну коробку, закриваючи стик) виготовлені з МДФ. Можлива комплектація дверей доборами з того ж матеріалу, що дозволяють закрити отвір з товстою стіною (від 112 до 356 мм).

Купити міжкімнатні двері Елегант в Одесі ви зможете в нашому магазині. Моделі постачаються на замову, але складська програма у нас є, ви зможете ознайомитися з деякими моделями і побачити їх наживо. Двері доставляються в будь-який район Одеси, може здійснюватися їх установка.

Відзначимо, що відтінки покриттів на моніторі можуть відрізнятися від справжніх кольорів. Якщо вам сподобалися двері цієї серії і ви визначилися з вибором моделі, то краще зайти до нас і ознайомитися із зразками справжніх покриттів.

Міжкімнатні двері Імідж

Двері Імідж представлені в декорах Антрацит, Магнолія, Білий матовий. Можливі варіанти глухого, заскленого полотна з візерунком і полотна з молдінгами.

Імідж — на перший погляд традиційна конструкція, яка при близькому огляді вражає елегантністю форм і красою симетрії. Акуратна рамка навколо фільонки має закруглені вигини, які плавно ковзають з однієї поверхні в іншу і прибирають ефект прямолінійності та строгості від прямих східчастих переходів.

Міжкімнатні двері Престиж

Двері Престиж представлені в декорах Антрацит, Магнолія, Білий матовий. Можливі варіанти глухого, заскленого полотна з візерунком і полотна з молдінгами.

Престиж — витончена класика з неповторним смаком прекрасного. Акуратна рамка навколо скла надає ширяючу легкість і підкреслює піднесену красу цієї моделі.

Міжкімнатні двері Статус

Двері Статус представлені в декорах Антрацит, Магнолія, Білий матовий. Можливі варіанти глухого, заскленого полотна з візерунком і полотна з молдінгами.

Двері серії Статус складаються з блоку з трьома прямокутниками різного розміру. Несиметричність в поєднанні з матовими покриттями в пастельних тонах додає повсякденному дверному полотну оригінальності та теплоти, що пом'якшує строгість класики. Такі двері підходить під стриманий інтер'єр з екзотичними елементами дизайну.

Міжкімнатні двері Шарм

Двері Шарм представлені в декорах Антрацит, Магнолія, Білий матовий. Можливі варіанти глухого, заскленого полотна з візерунком і полотна з молдінгами.

Колекція не випадково носить таку назву. Її чарівність криється в незвичайному розташуванні конструктивних частин — фільонок з рамкою. На відміну від дверей Імідж, в цій моделі дотримана симетрія, гармонійно втілена в поєднанні двох вузьких прямокутників і одного великого. Закруглені краї рамок згладжують упорядкований і чіткий ансамбль прямих форм, надаючи конструкції гармонію і м'якість.

Міжкімнатні двері «Новий стиль» в Одесі з доставкою і установкою

Меню розділу дверей