Міжкімнатні двері колекції Колорі в Одесі

Міжкімнатні двері серії Колорі фабрики «Новий Стиль» виготовлені в стриманому мінімалістичному стилі — це бюджетний варіант з хорошим покриттям, за допомогою якого можна оформити житло без значних витрат.

Колекцію Колорі складають моделі Стандарт і Сакура. Двері можуть глухими або глухими з гравіюванням (модель Сакура).

Технічні характеристики

Дверні полотна мають каркасно-щитову конструкцію, в основі якої лежить двошаровий каркас з соснового бруса. Порожнини полотна заповнені гофросотой з міцного паперу щільністю 125 г/м2, що витримує в полотні тиск до 200 кг.

Каркас полотна обшивається 3-міліметровими панелями з МДФ. У місцях установки скла, фурнітури, петель і замків здійснюється додаткове зміцнення конструкції сосновим брусом.

Стандартні розміри полотен (мм)
Ширина Висота Товщина
400/600/700/800/900 2000 34

Пристрій дверей забезпечує їм легкість і в той же час необхідну міцність — двері з гідністю проходили краш-тести з серйозними механічними навантаженнями. Власне, конструкція стільникових дверей не потребує особливого представлення — знамениті «канадки» вже давно довели її міцність і надійність в експлуатації. Їх слабкою ланкою було облицювання, але в дверях «Новий Стиль» покриття абсолютно іншого класу.

При виготовленні дверей використовується безкромочна технологія, при якій кожна деталь окремо покривається облицювальним матеріалом. Для облицювання використовується покриття ПВХ DeLuxe або екошпон.

ПВХ-Deluxe — полімерне покриття на основі полівінілхлориду, що наноситься методом мембранно-вакуумного пресування. Покриття стійке до дії ультрафіолетових променів і вологи, високих температур, воно не втрачає естетичного вигляду при тривалих механічних впливах.

Екошпон належить до покриттів типу CPL (Continious Pressure Laminates — ламінування під тривалим тиском). Він складається з найдрібніших частинок дерева, з'єднаних силіконовим сполучником під тиском. В процесі виробництва всі компоненти з барвником змішуються, завдяки чому виходить плівка з імітацією фактури деревини.
Екошпон отримав широке розповсюдження. Для дверей ТМ «Новий стиль» він виробляється в Європі та відповідає стандартам Німеччини DIN EN 68861-1c і DIN EN 71-3 (хімічна безпека), а також сертифікату безпеки хімічних сполук для покриттів дитячих меблів IOS-MAT-0066. Покриття повністю відтворює фактуру деревини, відрізнити його візуально і на дотик від натурального дерева досить складно. Екошпон можна піддавати вологому прибиранню, протирати губками, він витримує вплив пара протягом 24 годин, що дозволяє встановлювати двері в ванні кімнати.

Лиштви телескопічного типу (входять в дверну коробку, закриваючи стик) виготовлені з МДФ. Можлива комплектація дверей доборами з того ж матеріалу, що дозволяють закрити отвір з товстою стіною (від 112 до 356 мм).

Купити міжкімнатні двері Колорі в Одесі ви зможете в нашому магазині. Моделі постачаються на замову, але складська програма у нас є, ви зможете ознайомитися з деякими моделями і побачити їх наживо. Двері доставляються в будь-який район Одеси, може здійснюватися їх установка.

Міжкімнатні двері Стандарт

Міжкімнатні двері Стандарт представлені з покриттям ПВХ DeLuxe в декорах Венге New, Каштан, Золота вільха, Ясен, Патина, Білий, Grey, Горіх premium та з покриттям екошпон в декорах Дуб перлинний, Сандал, Ясен патина, Вільха 3D, Горіх 3D, Кедр, Венге DeWilde.

Міжкімнатні двері Сакура

Міжкімнатні двері Сакура представлені з покриттям ПВХ DeLuxe в декорах Венге New, Каштан, Золота вільха, Ясен, Патина, Білий, Grey, Горіх premium і з покриттям екошпон в декорах Дуб перлинний, Сандал, Ясен патина, Вільха 3D, Горіх 3D , Кедр, Венге DeWilde.

Міжкімнатні двері «Новий стиль» в Одесі з доставкою і установкою

Меню розділу дверей