Міжкімнатні двері Tortora в Одесі

Міжкімнатні двері серії Tortora італійської фабрики BRAGA S.P.A. виконані у відтінках Tortora. Колір покриття є трендовим і займає перше місце в ряду італійських колірних рішень, він добре поєднується з іншими кольорами інтер'єру.

Серія Tortora містить шість моделей — P001, VS03, VS04, VS10, VS35 та VSLX. Модель P001 глуха, інші оснащені скляними вставками різних форм і кольорів. Модель VSLX оснащена триплексним склом.

Здійснюється доставка та установка в усіх районах Одеси

Міжкімнатні двері Tortora в Одесі ви зможете купити в нашому магазині. Відзначимо, що фотографії дверей не повною мірою передають їх дизайн і сувору витонченість. У нас виставлені зразки, ви можете ознайомитися з дверима наживо, скласти уявлення про якість, збірку та зробити замовлення.

Конструкція дверей Tortora

Дверна коробка виготовлена з натурального дерева за технологією зрощеного бруса (альпійська тополя) і покрита CPL. Зрощений брус забезпечує міцність і жорсткість, недосяжну при виготовленні коробки з перероблених деревних матеріалів (МДФ і подібних). Без використання доборів коробка розрахована на товщину стін 97-120 мм.

Каркас полотна також виготовлений зі зрощеного бруса з облицюванням HDF, а потім покриттям CPL. Всередині полотна стільниковий наповнювач, що зменшує загальну вагу двері. Як і коробка, каркас полотна жорсткий і стійкий до зміни геометричних форм за рахунок якості збірки і малої ваги наповнювача.

Покриття CPL

Всі елементи дверної конструкції окремо покриті плівкою CPL, що представляє собою шаруватий пластик. Покриття виділяється довговічністю, зносостійкістю, відмінною стійкістю до механічних впливів і пошкоджень, а також стійкістю до високої температури та різних хімічних речовин — кислот, олив, побутових миючих засобів. Характеристики покриття перевищують аналогічні показники покриттів інших типів (екошпон, фініш-плівки) — термін служби в побутових умовах щонайменше 15 років, покриття можна мити, терти губками і йому нічого не буде. CPL має 3D-ефект у вигляді імітації деревної структури.

На багатьох сайтах вказується, що двері Tortora покриті екошпоном, але це помилка. Обидва покриття відносяться до класу CPL (абб. Continious Pressure Laminates — ламінація під тривалим тиском), але в екошпоні використовуються найдрібніші частинки дерева, а в дверях Albero Porte — матеріал на основі пластика.

Лиштви (наличники) і добори

Лиштви телескопічного типу (входять в дверну коробку, закриваючи стик) виготовлені з інженерної фанери. Можлива комплектація дверей доборами з того ж матеріалу, що дозволяє закрити отвір з товстою стіною. Добори можуть бути двох видів для прорізів з різною товщиною — 120-190 мм або 190-330 мм.

Комплектація

Комплетація містить набір наличників (4 шт.), петлі, замок, ручку. У додатковій комплектації можлива установка поворотних блокіраторів для ванних кімнат і гігієнічних приміщень (WC).

Двері постачаються в повністю зібраному вигляді — вам залишиться лише встановити їх, підгонка петель і замків не потрібна. Упаковка дверей якщо не виключає повністю, то мінімалізує їх пошкодження при транспортуванні. Кожна модель має свій паспорт і гарантійний термін. Здійснюється доставка в усі райони Одеси, можливе замовлення установки.

Технічні характеристики

Розміри полотен (мм)
Ширина Висота Висота Висота
600 2000 2050 2100
700 2000 2050 2100
800 2000 2050 2100
Виробник: BRAGA S.P.A. (Італія)
Стиль: Хай-тек, модерн
Призначення: міжкімнатні двері для квартири, кухні, ванної, туалету, офісних приміщень і т. ін.
Тип полотна: без чверті (без притвору)
Товщина полотна: 44 мм
Петлі: Eclipse (приховані, 2 шт.), виробник AGB (Італія).
У моделі VS35 з широким склом — 3 петлі
Ущільнювач на коробці по периметру: є
Скло кольорове
(не пропускає світло):
в моделях VS — Lacobel 4 mm;
в моделі VSLX — триплекс 5.5.1
Замок: Polaris (магнітний), виробник AGB (Італія)
Ручка: Pegasso Pat (хром), виробник Arieni (Італія)

Зразки дверей Tortora

Моделі серії можуть комплектуватися склом різних кольорів (бежевим, білим, металік, Тортора і чорним), за винятком дверей глухого типу P001 та VSLX — в останній встановлюється триплексне скло Triplex satinato.

Бежевий, Тортора і чорний є базовими кольорами, стекла білого кольору і металік коштують дорожче.

Модель P001

Модель VS03

Модель VS04

Модель VS10

Модель VS35

Модель VSLX


Хтось вважає за краще міжкімнатні двері з масиву дерева, комусь до душі прості канадські двері стільникового типу. У кожного виду є свої переваги і недоліки — двері з масиву (натурального дерева) гостро реагують на перепади вологості, канадки практичні, але зовнішній вигляд і міцність залишають бажати кращого.

Фабрика BRAGA S.P.A. пропонує по-своєму ідеальне рішення — стільникове наповнення дає легкість і повний захист від перепадів вологості, а каркас з євробруса є практично еталоном міцності — така конструкція не розбухне в туманну погоду і не потріскається, вона володіє запасом міцності, а CPL дає такий захист від стирання і подряпин, що дверям з чистого дерева і не снився. А італійський дизайн — окрема тема, про яку можна вести мову нескінченно.

Ми будемо раді бачити вас в своєму магазині — в Одесі не так вже й багато місць, де можна подивитися двері цього виробника.

Купити міжкімнатні двері Tortora в Одесі

Меню розділу дверей