Дизайнерські (ексклюзивні двері) двері в Одесі

При згадці про дизайн люди уявляють різні речі — у кожного своє бачення дизайну. Але загальний знаменник існує: це повинна бути красива, елегантна продукція, яка обов'язково виділяється з ряду подібних речей. І коли хто-небудь хоче здивувати гостей оформленням свого житла, він звертається до дизайнера інтер'єру. А оскільки вхідні двері — перша деталь інтер'єру, на яку звертають увагу, то безумовно, і вони повинні бути оформлені належним чином. Якщо ви один з таких людей і у вас є бажання мати не тільки надійні, але і ексклюзивні двері, то ми готові втілити ваше бажання в життя.

Ми виготовляємо двері в Одесі не тільки за стандартними шаблонами, які хоч і гарні, але зустрічаються у багатьох жителів нашого міста — ми завжди можемо виділити ваші двері. Способів для цього є безліч — вам потрібно тільки увімкнути свою фантазію, або скористатися послугами приватного дизайнера — багато наших замовників так і роблять.

Одним з найпоширеніших способів зробити двері ексклюзивними — використати готове рішення, додавши кілька деталей, які виділять їх серед інших. Один з таких варіантів наведений на фото (двері «Dental Town»). За основу був узятий досить поширений шаблон «Прем'єра», на який додана напис «Dental Town». Унаслідок вийшов витончений ексклюзивний варіант, вартість якого виявилася не дуже високою.

Повністю ексклюзивні рішення зустрічаються значно рідше. Прикладом такого оформлення можуть бути двері на другій фотографії — клієнт прийшов зі своїм ескізом і виявив бажання бачити саме такі двері з художньою ковкою. Його бажання ми виконали — двері були виготовлені і встановлені в одному з районів Одеси.

Наступний спосіб — нанесення індивідуального рельєфного малюнка на дверях. Варіант не можна назвати дорогим, а результат досить непоганий — такі двері відразу кидаються в очі і забути їх важко.

Два рішення з рельєфною МДФ накладкою наведені на фото. Одні двері з логотипом компанії були виготовлені і встановлені в офісі, другі, з Чеширським котом — в дитячому закладі. На жаль, фотографії не дуже якісні, але отримати уявлення можна. Двері ми безумовно робимо краще, ніж фотографії: -)


Якщо у вас складеться враження, що ми займаємося тільки вхідними дверима, то воно буде помилковим — будь-які двері ми можемо перетворити в красиву і елегантну річ, яка впишеться в стиль вашого інтер'єру. Якщо це міжкімнатні двері, то ми можемо встановити молдінги, або, якщо у вас виникла потреба зробити ще одні двері, то ми можемо виготовити нові, які не відрізнятимуться від вже встановлених. Говорячи іншими словами, повторити їх «один до одного», з кольором дверей і фурнітури включно.

Ми можемо зробити майже все, що ви захочете. Звертайтеся до нас, ми завжди готові піти вам назустріч, допомогти порадою і справою.

Ексклюзивні та дизайнерські двері в Одесі

Меню розділу дверей