Ремонт меблів в Одесі. Якісна реставрація

Будь-які меблі рано чи пізно стають непридатними у користуванні. Термін служби залежить від багатьох чинників, найважливіші з яких — якість меблів і умови їх експлуатації: «угробити» навіть гарні меблі при відповідному «умінні» можна за дуже короткий термін. Втім, такі випадки рідкісні і більшість меблів приходять в непридатність через природне старіння. Якщо у вас подібна ситуація, то ви можете звернутися в наш сервісний центр, що здійснює якісний ремонт меблів в Одесі.

Телефони фахівця з ремонту меблів (Сергій):
795-795-8
(093) 681-90-00
(068) 838-42-10
(095) 564-18-90

Наші майстри здійснюють ремонт і реставрацію м'яких, корпусних та дерев'яних меблів. Виконуючи реставрацію, ми відновимо дерев'яні частини, внутрішнє наповнення меблів, шкіряні елементи і обтяжку. При неможливості відновлення останньої робиться перетяжка — нові матеріали без жодного перебільшення дають м'яким меблям нове життя. Доказом цього твердження служать фотоматеріали, на яких наведені деякі з виконаних нашими майстрами робіт.

Ремонт цього дивана досить показовий — була виконана його перетяжка, частково замінено внутрішнє наповнення, реставровані дерев'яні елементи. І вартість робіт виявилася на кілька порядків нижче, ніж вартість аналогічного нового дивана. Такі роботи виявляються вигідними і при ремонті звичайних предметів побуту, які не вирізняються вишуканим дизайном і складністю конструкції.

Якщо ж говорити про реставрацію дійсно вишуканих меблів, то і в цьому разі найбільш показовими аргументами будуть фотоматеріали.

Звертайтеся до нас — ваші меблі, повірте, не будуть проти! Ми гарантуємо високу якість ремонту і реставраційних робіт!

Реставрація і ремонт меблів в Одесі