Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Магнітний тримач ножів (магніт для ножів)

Наш сервіс-центр пропонує послуги із заточування ножів на єдиному в Одесі шведському верстаті «Tormek». Безліч одеситів оцінило нашу якість, але навіть добре заточений кухонний ніж можна швидко затупити навіть не користуючись ним. Як? Та дуже просто!

магніт для ножів в одесі

Давайте згадаємо, як ми зберігаємо ножі. У більшості випадків — це кухонні коробки з осередками для різних предметів, серед яких своє місце займають ножі. Лежать вони разом, поруч один з одним, і при кожному відкритті ящика відбувається їх затуплення: погодьтеся, від тертя леза ножа об метал гостріше воно не стане. Ножі тупляться на 30% швидше і багато хто не має уяви про причини цього.

В таких випадках на допомогу прийде магнітний тримач для ножів, або, як кажуть одесити, магніт для ножів. Цей нехитрий пристрій дозволить зберігати ножі окремо один від одного, зберігаючи таким чином їх гостроту. Професійні кухарі та звичайні споживачі Європи вже оцінили зручність магнітних тримачів та використовують їх на своїх кухнях.

Купити магніт для ножів в Одесі в зможете в нашому магазині. Вартість такої магнітної планки складе кілька заточек, а служити вам буде вічно, економлячи ваші гроші.